Notifications
Clear all
Buna fetelor, ce părere aveți despre aceasta camera ? O folosește cineva ? Multumesc mult ?
Posted : 27/02/2023 12:02 pm
n am testat, dar vad ca are un pret destul de mare. de banii aia mai bine iti iei un dslr la mana a doua si l folosesti ca si camera, oricum nici pe aia nu ai telecomanda de zoom sau stanga/dreapta
Posted : 03/03/2023 1:43 pm