Notifications
Clear all

Camera web

2 Posts
2 Users
0 Reactions
1 Views
(@Anonymous)
Posts: 0
 
[#1384]

Buna fetelor, ce părere aveți despre aceasta camera ? O folosește cineva ? Multumesc mult ?

https://www.emag.ro/camera-web-j5create-jvcu435-usbtm-4k-ultra-hd-j5-jvcu435/pd/DL2HYKMBM/?utm_source=mobile%20app&utm_medium=ios&utm_campaign=share%20product


 
Posted : 27/02/2023 12:02 pm
(@lollagodiva)
Posts: 573
Noble Member
 

n am testat, dar vad ca are un pret destul de mare. de banii aia mai bine iti iei un dslr la mana a doua si l folosesti ca si camera, oricum nici pe aia nu ai telecomanda de zoom sau stanga/dreapta


 
Posted : 03/03/2023 1:43 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont