hei, a incercat cineva sa isi faca tratamente de remodelare corporala? simtiti vreo diferenta? sau e doar reclama:)))
cea mai buna , corecta si sanatoasa remodelare e cea prin sport 🙂
da, dar daca nu ai timp sa stai prea mult in sala de sport, sunt si astea ceva optiuni, eu recomand, am facut cateva sedinte la diveste aparate, nu a fost o diferenta pe loc, insa s-a vazut in timp
clar la ceva pe loc nu ma astept, desi majoritatea aparatelor sunt promovate ca fiind miraculoase de la prima sedinta, dar mna.. reclama. ma tot bate gandul sa incerc si eu, o iau din timp anul asta pentru summer body :))
Sunt adepta sportului si a unei diete sanatoase. Mai bun planul ăsta decât orice remodelare corporală și orice operație
Hei! 💕 Da, eu am încercat câteva tratamente (criolipoliză și radiofrecvență) și chiar am simțit o diferență, mai ales în tonus și fermitate. Nu e magie, dar combinate cu un pic de sport și hidratare, chiar ajută! 🔥 Nu e doar reclamă, dar nici soluție minune peste noapte