Hei, voi cum faceti cu logarea de sarbatori? Stati online si de Craciun si de Revelion?
Hello, eu lucrez de ambele sarbatori,e o perioada cu trafic bunicel, anul trecut mi-a mers foarte bine si crd ca si in acest an va fi la fel 🙂
Hei. Eu am ales sa stau de revelion mai mult online pt ca am observat ca de craciun multi membri aleg sa stea cu familia. Anul trecut a mers bine o sa vad si anul asta cum e.
Buna, intrucat e pandemie si nu prea ai ce sa faci, eu am ales sa fac niste banuti si sa stau online si de Craciun si de Revelion. De Craciun a mers foarte bine, sa speram ca de Revelion o sa fie la fel - se pare ca membrii sunt mai darnici in perioada asta :D.