Cea mai mare teapa
 
Notifications
Clear all

Cea mai mare teapa

8 Posts
8 Users
0 Reactions
4 Views
(@Anonymous)
Posts: 0
Topic starter
 
[#1190]

Care a fost? Ce suma?


 
Posted : 04/07/2022 11:23 am
(@lollagodiva)
Posts: 573
Noble Member
 

n am luat teapa de bani, am luat de munca :))) aveam un membru care mi oferea 10$ pentru fiecare poza in colanti pe care i o trimit. i am dat vreo 20 ca sa vad daca e legit, a fost, a zis ca vreau mult mai multe, am stat si am facut peste 150 de poze si a disparut =))))))


 
Posted : 06/07/2022 9:19 am
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Măcar ai luat 200$ :)) Nasol cu membrii de genul, măcar ai content de postat


 
Posted : 07/07/2022 8:25 am
(@jessiedobrick)
Posts: 128
Estimable Member
 

nu a fost neaparat o teapa, dar am patit sa am un king pe lj de 2000 credite, si urmatoarea zi a zis ca vrea sa imi dea un tips de 3000, daca ma palmuiesc in freechat. Dar nu am fost atenta ca era un membru care facuse un cont asemanator cu cel al kingului si m-a pacalit :)))


 
Posted : 08/12/2022 9:27 am
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Hehe asa radea, am patit si eu , il cheama Cris , am vb pe Skype cu el, cu asta se ocupa el, copiaza numele membrilor si mai adauga ceva in coada sa nu iti dai seama , aveti grija


 
Posted : 06/02/2023 12:05 pm
(@sophiel)
Posts: 275
Reputable Member
 

Hei, eu chiar sunt happy ca nu am patit asa ceva ca lucrez cu niste oameni ok la studio. Era sa primesc o data o teapa cand am vorbit cu un membru fara ajutorul suportului si voia ceva extra.


 
Posted : 12/02/2024 1:20 pm
(@ginamence)
Posts: 294
Reputable Member
 

Buna, n-am patit asta si lucrez de multi ani in industrie. Poate si ptr ca am ales un studio serios (lucrez la Studio20).


 
Posted : 14/10/2025 10:27 am
 Mara
(@gabriela96)
Posts: 439
Honorable Member
 

Hello, eu ca norocul nu am patit pana acum vreo teapa. Am si foarte mare noroc cu support-ul de la noi de la studio, ei sunt mereu cu ochii pe discutiile cu membrii si una doua se prind daca incearca vreun scam :)). daca as fi fost singura, probabil as fi patit-o de cateva ori.


 
Posted : 16/02/2026 7:56 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont