Notifications
Clear all

Buna fetelor!

6 Posts
5 Users
0 Reactions
1 Views
(@Anonymous)
Posts: 0
 
[#671]

Am inceput sa fac de acasa pe JS,dar nu reusesc sa imi fac membri si nici măcar un pv! Ce e drept nici nu prea ma trage inima sa stau on când vad ca nu intra nimeni in pv!
Ținând cont ca am lucrat pt un studio si imediat in primele 5 min si intram in pv., acum stau o ora si nimic !
Vreau ceva sfaturi in special de la fetele care fac de acasa! Cum a fost la inceput?


 
Posted : 24/11/2021 9:25 am
(@patriciap)
Posts: 176
Reputable Member
 

E un motiv pentru care modelele prefera sa lucreze la studio :))...


 
Posted : 25/11/2021 10:02 am
(@mallorier)
Posts: 89
Estimable Member
 

Buna! Se pare ca nu ai lucrat destul la studio incat sa intelegi cu ce se mananca JS-ul :)) Sunt multe lucruri pe care le poti face gresit - de la incadrare, la tease la poza de profil. Poate ar mai fi trebuit sa stai acolo ca sa inveti inainte sa te avanti in a face chat de acasa...


 
Posted : 25/11/2021 10:02 am
(@cristinabv)
Posts: 1
New Member
 

Sunt de acord MallorieR, ne prinde bine experienta la studio pentru a putea face videochat de acasa.

videochat Brasov


 
Posted : 18/01/2022 3:53 pm
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Buna daca te interesează să lucrezi la cuplu dami un msg


 
Posted : 19/01/2022 9:40 am
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Dayana eu cred ca nu trebuie sa-ti pierzio speranta ..Inceputul poate fi greu cateodata,dar orice ar fi, nu trebuie sa-ti pierzi speranta ..Eu tot de acasa am inceput sa lucrez din nou si merge bine pt inceput, da am avut si cateva zile proaste .. Toate fetele cred ca avem zile bune si mai putin bune... Ai grija totusi la lumina din camera , viteza internetului si decor .. Si rabdare multa <3 :* te pup si bafta multa


 
Posted : 09/02/2022 9:36 am
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont