Notifications
Clear all

Metoda de plata

6 Posts
4 Users
0 Reactions
2 Views
(@Anonymous)
Posts: 0
 
[#932]

Fetele vreau sa ma apuc de videochat de acasă. Îmi poate spune cineva ce metoda de plata ar fi cea mai convenabila și cum se procedează ?


 
Posted : 03/03/2022 11:05 pm
(@lollagodiva)
Posts: 573
Noble Member
 

heei, de acasa e putin mai greu, in sensul ca trebuie sa te ocupi tu de toate, la studio se ocupa ei :))) daca nu depasesti 40.000 e ok doar sa iti primesti banii intr un cont si sa ti platesti taxele. Daca treci pragul asta mai bine iti faci un PFA. Iar ca banca, eu personal folosesc BCR, dar nu stiu sa zic daca e cea mai buna. Poti incerca si cu tot felul de banci gen Revolut, dar eu s mai de moda veche:)) mi e frica daca mi blocheaza contu ca n am la ce banca sa ma duc


 
Posted : 09/03/2022 11:43 pm
(@deniseb)
Posts: 228
Reputable Member
 

Am inteles ca Revolutul ar fi safe pentru plati de genul asta, cunosc oameni care lucreaza colaboratori si il primesc asa, apoi doar isi platesc taxele


 
Posted : 21/03/2022 1:47 pm
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Eu folosesc Revolut și totul e ok până acum, vedem la taxe


 
Posted : 20/04/2022 8:32 am
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Fetelor despre ce taxa vorbiți? Dacă încasează in cont direct, unde ma duc sa plătesc taxele? Cine ma anunța sau unde apare cât am de plătit? Mersi


 
Posted : 07/06/2022 11:05 am
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Poți sa îți scoți banii de pe cont cu Revolut șah alta banca? Eu știam ca se poate doar cu Paxum și trebuie sa ti-l comanzi ..


 
Posted : 31/10/2022 12:45 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont