Notifications
Clear all

Rich Girls studio

7 Posts
5 Users
0 Reactions
2 Views
(@Anonymous)
Posts: 0
 
[#776]

Buna, fetelor !
Ce parere aveti despre Rich Girls? Eu cunosc doua fete acolo: una face 3000 $ pe luna si cealalta nu ajunge la 800 si face 50-50 cu studioul... care credeti voi ca e problema? E putin descurajant 😀
Pupici !


 
Posted : 06/01/2022 9:19 am
(@patriciap)
Posts: 176
Reputable Member
 

Buna, din cate stiu eu la Rich nu li se ofera modelelor foarte mult ajutor in momentul in care sunt online... li se ofera training-ul si cam atat. Poate stiu eu gresit. In cazul in care am zis e adevarat, probabil de acolo se trage diferenta asta :))) Una se descurca singura si cealalta nu.


 
Posted : 06/01/2022 10:25 am
(@Anonymous)
Posts: 0
 

La asta nu m-am gândit :))) multumesc !


 
Posted : 07/01/2022 10:13 am
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Buna, fetelor. Realitatea este ca incasarile sunt direct proportionale cu implicarea modelului: ore lucrate, daca aplica sau nu cunostintele dobandite in training si multe alte aspecte. De asemenea, procentul pe care il incaseaza un model este variabil, in functie de numarul de ore lucrate si de incasari. Din experienta noastra, nu exista un model care a dorit serios sa munceasca si nu a facut bani.
In ceea ce priveste ajutorul, toate modelele au o intreaga echipa de traineri, head traineri si manageri care le sustin la tot pasul. Daca prietena ta isi doreste sa ajunga la incasari mai mari, ne-am bucura foarte mult sa discute cu managera din sediul in care lucreaza pentru a concepe impreuna un plan prin care isi poate creste castigurile.
In plus, incurajam modelele Rich sa foloseasca serviciile de infrumusetare pe care studio-ul le ofera gratuit pentru a se asigura ca inainte de fiecare tura arata exceptional si se simt extraordinar in propria piele.
Ne bucuram cand suntem mentionati in discutii pentru ca sunt oportunitati sa discutam despre activitatea noastra. Sophia, te invitam cu drag la o cafea la unul dintre sediile noastre pentru a putea afla toate detaliile care te-ar ajuta sa iei o decizie informata.


 
Posted : 21/03/2022 1:48 pm
(@Anonymous)
Posts: 0
 

multumesc, am fost deja... din pacate ce promiteti nu are nicio legatura cu ce oferiti. zi frumoasa !


 
Posted : 05/04/2022 12:34 pm
(@jessiedobrick)
Posts: 128
Estimable Member
 

este foarte descurajant, orice model nou cred ca poate sa faca prima luna 3000 sau 4000 dolari..... depinde de pregatirea celor din studio.


 
Posted : 29/12/2022 9:27 am
(@deniseb)
Posts: 228
Reputable Member
 

Buna! Eu iti recomand cu mare drag ACM Studio din Bucuresti, eu sunt foarte multumita atat financiar dar si ca vibe. Tot stuff-ul este de treaba si iti sar in ajutor mereu!


 
Posted : 06/02/2023 12:06 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont