Ce părere aveți des...
 
Notifications
Clear all

Ce părere aveți despre charm studio?

10 Posts
5 Users
0 Reactions
1 Views
(@Anonymous)
Posts: 0
 
[#772]

Buna fetelor, ce părere aveți despre Charm Studio, voi avea un interviu joi. Nu am mai făcut lucrul acesta pana acum, a lucrat cineva cu ei? ?


 
Posted : 05/01/2022 9:46 am
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Salut!

Am o prietena care a lucrat cu ei, cica sunt ok. Eu am luctra cu studioul de videochat Brasov Omega Studios si a fost, si inca este o experienta foarte ok.


 
Posted : 18/01/2022 3:53 pm
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Buna îmi puteti spune ceva experiente de la omga studio Brasov atat financiar cat di conditii


 
Posted : 26/04/2022 2:00 pm
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Buna,
Am fost la un interviu la charms si nu m-au impresionat. Insa sigur daca esti tanara si arati cat de cat bine, ei vor alege sa investeasca in tine. Eu nu mai am tocmai 20 de ani si de aceea nu am colaborat....

Ce ai facut pana la urma la interviu?


 
Posted : 18/07/2022 11:08 am
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Tocmai si-ayu deschis o locatie noua, care lucreaza si cu freemium si cu premium, in acelasi timp!

check it out -> MissJoy Models by Charm Studios


 
Posted : 19/08/2022 9:33 am
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Tocmai si-au deschis o locatie noua, care lucreaza si cu freemium si cu premium, in acelasi timp!

check it out -> MissJoy Models by Charm Studios


 
Posted : 19/08/2022 9:50 am
(@andra21)
Posts: 3
New Member
 

Buna! Nu stiu cum sunt cei de la Charm Studio insa iti pot recomanda Bsmart Studio. Aici sunt model de 8 luni, inainte am fost in alta parte dar aveau mult prea multe amenzi iar la fiecare zi libera imi scadeau din incasari. Aici la Bsmart, ma simt mult mai in largul meu si ma inteleg.


 
Posted : 29/08/2022 12:13 pm
(@deniseb)
Posts: 228
Reputable Member
 

Buna, eu personal nu stiu nimic despre ei ...dar am tot auzit pareri negative despre acest studio, isi cam bat joc de modele si nu prea au ce te invata. Eu iti recomand ACM Studio din Bucuresti. Eu aici lucrez de cativa ani si inca sunt aici si sunt foarte multumita din toate punctele de vedere. Pupici si succes pe mai departe.


 
Posted : 06/02/2023 12:07 pm
(@ioanab)
Posts: 2
New Member
 

Buna! As avea te rog niste intrebari legat de studio. ai putea te rog sa ma contactezi pe email ? emilyomili@gmail.com


 
Posted : 16/02/2023 10:58 am
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Bună Denise,ma poți ajuta cu câteva informații legate de studioul unde lucrezi?ne putem auzi pe whats up?o adresa de mail ceva? Sunt interesata,mersi


 
Posted : 28/03/2023 1:43 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont