Forum Replies Created

RE: Declarare venituri

Ar fi o idee dar inteleg ca ar trebui sa platesc jumate din sumele alea din urma si nu mai am banii,de aia cautam sa aud si parerile celor din situatia mea.Mersi mult

In forum Bani videochat

2 ani ago
RE: Declarare venituri

UP

In forum Bani videochat

2 ani ago
Help

Buna fetelor,am nevoie de niste sfaturi sau info.Am revenit in tara acum 2 ani jumate si am lucrat pe platforme online de acasa,nu am alt job,acum ma gandesc sa deschid o forma juridica dar mi e teama...

In forum Despre videochat

2 ani ago
Declarare venituri

Buna fetelor,am nevoie de niste sfaturi sau info.Am revenit in tara acum 2 ani jumate si am lucrat pe platforme online de acasa,nu am alt job,acum ma gandesc sa deschid o forma juridica dar mi e teama...

In forum Bani videochat

2 ani ago