Forum Replies Created
|
RE: Declarare venituri Ar fi o idee dar inteleg ca ar trebui sa platesc jumate din sumele alea din urma si nu mai am banii,de aia cautam sa aud si parerile celor din situatia mea.Mersi mult |
In forum Bani videochat |
2 ani ago |
|
RE: Declarare venituri UP |
In forum Bani videochat |
2 ani ago |
|
Help Buna fetelor,am nevoie de niste sfaturi sau info.Am revenit in tara acum 2 ani jumate si am lucrat pe platforme online de acasa,nu am alt job,acum ma gandesc sa deschid o forma juridica dar mi e teama... |
In forum Despre videochat |
2 ani ago |
|
Declarare venituri Buna fetelor,am nevoie de niste sfaturi sau info.Am revenit in tara acum 2 ani jumate si am lucrat pe platforme online de acasa,nu am alt job,acum ma gandesc sa deschid o forma juridica dar mi e teama... |
In forum Bani videochat |
2 ani ago |