Forum Replies Created
|
RE: Site-uri jucarii Hello, eu imi iau totul de la 7Sins. Inclusiv unele outfituri. Recomand! |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |
|
RE: Microfon videochat Hello, cel mai bine ar fi sa cauti tu unul care sa fie conform fondurilor tale. Trebuie sa fie unidirectional si de distanta mare ca sa fie potrivit pentru ce ai nevoie. |
In forum Echipamente videochat |
6 ani ago |
|
RE: Studio videochat Iasi Hello, observ ca majoritatea iti ofera acelasi raspuns. Studio20 este cel mai ok studio din iasi. Eu lucrez in alt oras dar am o prietena acolo care lucreaza si e foarte multumita. |
In forum Videochat in studio |
6 ani ago |
|
RE: Inchiriat echipament Hello, sincer vei cheltuii mai mult daca inchiriezi. Mai bine faci un efort sau te imprumuti la cineva pentru echipament. Sau defapt cea mai buna varianta ar fi sa lucrezi de la un studio. Succes :* |
In forum Echipamente videochat |
6 ani ago |
|
RE: tepe videochat Hello, eu sincer iti recomand Studio20 unde chiar nu ai nici o treaba ca ar exista tepe. Sunt super seriosi si profi si ai contract si platile se fac prin transfer bancar. |
In forum Tepe in videochat |
6 ani ago |
|
RE: cont banat pe Livejasmin fara motiv Hello, din pacate pe livejasmin au fost bagate o groaza de reguli noi care te forteaza sa fi putin mai glam. Din pacate din cate stiu singura varianta este sa incerci sa dai de cineva de la suport de ... |
In forum Site-uri de videochat |
6 ani ago |
|
RE: Modele mai "plinute" Sunt studiouri care nu pun accent pe clasicul 69 sa zic asa. Tine mai mult vorba de atitudine si felul in care esti tu si in care atragi. Asa ca din punctul meu de vedere you should go for it :p. Succ... |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |
|
RE: Vreau sa fac videochat Hello, eu sincer recomand Studio20. Desi mai gasesti comenturi negative pe internet din experienta proprie iti zic ca sunt super profi.Pana acum nu am avut nici o problema si au si o echipa uriasa car... |
In forum Anunturi videochat |
6 ani ago |
|
RE: Chirie sau apartament? Buna. intradevar daca vrei sa cumperi apartament in Bucuresti, intr-o zona buna, cei 50.000 euro nu sunt de ajuns. Mai poti sta in chirie pana mai strangi banuti, sa iti iei ce iti doresti. De asemene... |
In forum Bani videochat |
6 ani ago |
|
RE: Cum as putea sa spun parintilor ca fac videochat? Pentru mine a fost dificil sa ajung la a le spune parintilor, dar pot spune ca mi s-a ridicat o mare piatra de pe suflet in momentul in care am facut-o. Au pus multe intrebari si au fost controversati... |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |