Forum Replies Created
|
RE: Incasarile mele au scazut brusc Poate ar trebui sa incerci de la studio sau macar sa ai o colaborare cu unul. La Studio20 se face si de-acasa dar macar ai parte de ajutor din partea suportului si a trainerilor. Traficul oricum e cam... |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
RE: iluminare camera - solutii Hello! Eu niste ghirlande luminoase cu globulete din Pepco si niste lampi de sare, mi se pare ca adauga un vibe cozy, plus ca in Pepco sunt super ieftine si sigur gasesti lampi de sare accesibile. Mul... |
In forum Echipamente videochat |
5 ani ago |
|
RE: 2 Siteuri Iti trebuie atentie distributiva, ar fi mai bine sa dai totul pentru un site si sa faci bani multi pe ala dar daca totusi te descurci cu doua, da este rentabil. |
In forum Site-uri de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Ce branduri de makeup mai folositi? Buna! Eu folosesc mult Fenty, NYX si MAC, dar si produsele de la The Body Shop sunt misto, incearca-le si vezi ce ti se potriveste! |
In forum Echipamente videochat |
5 ani ago |
|
RE: Acasa Se poate ajunge si la sume de peste 10.000$ chiar si de acasa, dar ar fi bine sa colaborezi cu un studio, daca faci de acasa nu iti iau comision mare si e ajuta sa faci mai multi bani, au echipa de su... |
In forum Videochat de acasa |
5 ani ago |
|
RE: Interviu Hello! La Studio20 m-au contactat in aceeasi zi, incearca si la ei |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: Investitii Incearca sa investesti in ceva practic ce se cauta in orice situatie, imobiliarele se vor cauta mereu, cu cateva apartamente iti poti asigura un venit frumos, dar poti investi si in ceva business si s... |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
RE: Creme hidratante si serumuri Eu am seruri de le Revox si The Ordinary si imi plac maxim, sigur gasesti ceva pe gustul tau la ei, la capitolul crema hidratanta iti recomand ceva de la Yves Rocher, ca nu au atat de multe chimicale |
In forum Echipamente videochat |
5 ani ago |
|
RE: Ore de trafic intens Hello! Eu zic sa incerci noaptea, de pe la 12-1 e un trafic super bun si se stie ca modelele de pe noapte fac mai multi bani. Multa bafta! |
In forum Trafic videochat |
5 ani ago |
|
RE: Comision de 90% in videochat In general o sa pornesti de la un comision de 50-60% si o sa cresti pana la 70%, dar daca faci de-acasa ajungi si la 80-90%, cel putin asa e la Studio20 |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: Curiozitate Eram foarte curioasa, imi placea sa vorbesc cu oamenii si sa ii descoper si mi s-a parut ca nu am nimic de pierdut daca incerc. Imi doream mult sa imi iau o masina si sa investesc intr-un business si ... |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: Ce masina sa imi cumpar? Hei! Eu ti-as recomanda un fiat 500, e mic, arata misto si e rapid (mai ales daca iti iei abarth). E dragut si un Mini Cooper dar consuma mai mult. Multa bafta! |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
RE: Ce tip de calculator imi trebuie? Iti trebuie cel putin un procesor I5, dar de preferat ar fi un I7, iar ca memorie 4 giga de RAM, de preferat 8 |
In forum Echipamente videochat |
5 ani ago |
|
RE: Site-uri noi Hello! Ai incercat qrush? Mie imi merge super bine pe el, e ca un onlyfans, doar ca ai banata Romania si nu risti sa dea de tine romanii, eu mi-am adus multi membrii de pe LJ pe qrush. Multa bafta! |
In forum Videochat de acasa |
5 ani ago |
|
RE: Cam cati romani or intra pe videochat? Hello! Mai dai si de romani, dar nu atat de multi, iar romanii nu prea cheltuiesc pe chat cat o fac americanii sau membrii din restul Europei |
In forum Trafic videochat |
5 ani ago |