Forum Replies Created
|
RE: Vreau sa mi schimb telefonul Hello! Eu sunt utilizator iphone de vreo 6 ani si nu m-as mai intoarce la alt tip de telefon. Cred ca in bugetul tau gasesti un iphone bun, mie imi place camera de la el, mi se pare super buna. Multa ... |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Site Eu cred ca depinde mult de model, de ora de logare si de vechimea ta ca model. Eu lucrez pe F4F dar am avut si LJ si in ultima perioada nu mai mergea asa bine. Cel mai bine e sa incerci si sa vezi ce ... |
In forum Site-uri de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Cont Bancar Hei! Eu am la BCR pentru ca iti deschizi cont online instant, iti vine cardul acasa prin curier si aplicatia lor e super usor de folosit! |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
RE: Fara contract? Nu o sa isi vada banii, din pacate. E bine sa nu accepti sa lucrezi fara contract, e tentant sa mergi pe incredere dar nu merita sa risti |
In forum Tepe in videochat |
5 ani ago |
|
RE: Noi restrictii O sa fie si mai mult haos, sper sa se termine odata cu restrictiile, pe de alta parte, in pandemie stim toate ca bubuie incasarile |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Declaratii venit Buna! Da, e o declaratie unica pe care o depui la ANAF, declari veniturile din fiecare luna si in functie de cat la suta precizeaza legea sa dai din venitul total, calculezi cat ai de dat la stat. Eu ... |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
RE: Nu vi se pare cam putin comisionul de 50%? Buna! E normal sa isi ia si studioul procent din incasari deoarece noi, ca modele, avem niste beneficii (makeup artist, hairstylist, sedinte foto, outfituri, suport tehnic, marketing, etc.). Eu sunt l... |
In forum Videochat in studio |
5 ani ago |
|
RE: Outfituri pentru studio Hello! Da, normal ca merita! Iti poti exprima personalitatea prin outfituri si daca ai membriicarora le stii preferintele, poti sa ii atragi mai mult sa ramana cu tine online. Mie imi imi place mult c... |
In forum Echipamente videochat |
5 ani ago |
|
RE: Cum va pregatiti de Pastele catolic Hello! Eu am facut o sedinta foto cu tematica de Pastesi am cumparat niste decoratiuni sa le pun prin camera! Multa bafta! |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Ati reusit sa economisiti Daaa, eu am inceput prin a investi in mine ca sa atrag cat mai multi membrii, iar dupa mi-am cumparat apartament si masina, acum strang pentru un business ca sa am un venit si dupa ce nu voi mai fi mo... |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
RE: Dezavantaje videochat in studio Dezavantaje sunt mult mai putine decat avantaje, eu lucrez la Studio20 si cred ca cel mai avantajos lucru este ca avem echipa de traineri, suport, makeup si engleza la orice ora din zi, ceva ce acasa ... |
In forum Videochat in studio |
5 ani ago |
|
RE: Idei de crestere a traficului Hello! Pe langa ca e foarte importanta ora de logare, iti recomand promovarea pe social media, eu asa iau legatura cu membrii si in afara platformei si formand o legatura de prietenie cu ei imi e mai ... |
In forum Trafic videochat |
5 ani ago |
|
RE: la ce banca aveti cont? sunteti multumite? pls pareri Buna! Eu am la BCR, imi place ca e usor de folosit aplicatia de online banking si de cate ori a trebuit sa mai deschid un cont am facut totul online si a venit cardul acasa, fara frecat cu acte pe la ... |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
RE: Camera voastra Daaa, patesc des, mie imi place ca decorul sa fie matchy cu starea mea din ziua respectiva |
In forum Videochat in studio |
5 ani ago |
|
RE: Voi ce ati facut cu banii din videochat? Eu cand am inceput sa castig am investit in mine, sa arat cat mai bine si sa fiu foarte ingrijita ca sa imi maximizez incasarile, dupa mi-am pus bani pentru casa si masina, iar acum ca am tot ce imi d... |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |