Forum Replies Created
|
RE: Care sunt studiourile neserioase? Grija mare la studiourile de cartier, cum am vazut ca au mai spus niste fete prin comentarii, sunt neseriosi si nu vezi bani de la ei. Si eu sunt la Studio20 de cateva luni si sunt foarte multumita, e... |
In forum Tepe in videochat |
5 ani ago |
|
RE: bani videochat non adult Hello! Da, chiar faci bani pe non-adult, dar este mai greu pentru ca iti trebuie nivel de engleza super avansat si sa nu ramai niciodata fara subiecte de discutie, eu fac la Studio20 de aproape un an ... |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
RE: Voi ce vorbiti cu membrii vostri? Buna! Mie in general imi place sa abordez cat mai multe subiecte cum ar fi politica, muzica, literatura, arta. E misto ca din ce cunosti mai multe informatii despre subiectele astea te poti mula pe pr... |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: Ce faceti cu Guests care se uita fara sa dea tips? Eu vorbesc cu ei si incerc sa ii atrag sa devina membrii. Orice guest este un potential membru. Daca esti draguta cu ei ai sanse mari sa faci si bani. |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
RE: Muzica aduce mai mult trafic?! Pentru mine muzica e un element care aduce membrii si am foarte multi care stau in camera pentru atmosfera |
In forum Trafic videochat |
5 ani ago |
|
RE: Modele mai "plinute" Nu trebuie sa iti faci griji! Membrii isi aleg modelele preferate in primul rand in functie de personalitate, asa ca daca esti prietenoasa, deschisa si desteapta nu ai cum sa dai gres, iar pentru fiec... |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: Tattoo Cei de la Classic Ink sunt geniali |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
RE: Studiouri cu care se poate colabora pt videochat de acasa Cea mai buna varianta e Studio20, am o prietena care face de acasa la ei si e super incantata de rezultate si echipa |
In forum Videochat in studio |
5 ani ago |
|
RE: Nu vi se pare cam putin comisionul de 50%? Buna! Pentru noi, ca modele, se ofera niste beneficii: makeup artist, hair stylist, traineri, marketing, suport, cursuri de engleza, aparatura, sedinte foto etc. E normal sa avem atat comisionul pentr... |
In forum Videochat in studio |
5 ani ago |
|
RE: Idei outfit-uri Buna! Eu sunt adepta unor outfituri cu dantela mai multa, pe ceva in stil dolly, genul asta de outfit am observat ca le place membrilor mei |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |