-
Gina Mence replied to the topic "Voi cum va resetati creierul dupa o conversatie naspa cu un membru?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Am pățit și eu de câteva ori să ies din sesiune efectiv stoarsă… deși n-a fost ceva grav, parcă îți ia toată energia un vibe ciudat. Mă ajută mult să ies din cameră, să fac un duș fierbinte sau să… Read more»