-
Gina Mence replied to the topic "Ce program de lucru funcționează cel mai bine pentru voi?" – Acum 2 săptămâni
Eu lucrez de noapte de mai multi ani, insa de curand am inceput sa lucrez dupamiaza (pe la 4) pana noaptea si merge destul de bine. Dimineata nu am incercat ptr ca nu sunt deloc matinala 😀