Forum Replies Created

RE: Cum ati inceput anul?

da, si la mine luna trecuta a fost mai dificila, dar vad ca acum, in februarie, a inceput sa fie mai bine. mult spor!

In forum Despre videochat

4 luni ago
RE: Plata saptamanal sau lunar?

Buna, da. Si eu sunt la Studio 20 si se fac 2 plati pe luna, la 2 saptamani. Spor!

In forum Bani videochat

4 luni ago
Voi cum ați început anul?

Bună, fetelor 😊 Sunt curioasă cum a început anul pentru voi în studio. Cum a fost luna ianuarie? A mers bine, mai slab, la fel ca anul trecut? La mine a fost destul de oscilant și parcă abia s...

In forum Bani videochat

4 luni ago
Februarie vs ianuarie – cum merge la voi?

Simțiți vreo diferență în trafic, venituri sau mood-ul membrilor față de începutul anului? Fetelor, sunt curioasă cum a fost pentru voi începutul de an 🙂 Ianuarie a fost mai bun sau mai slab d...

In forum Bani videochat

4 luni ago
RE: Ce v-a motivat să începeți cariera de model online?

Pentru mine a fost mai mult decât un job. M-a scos din zona de confort și m-a obligat să mă cunosc mai bine ca femeie. Am devenit mai sigură pe mine, mai atentă la cum comunic și la ce energie transmi...

In forum Despre videochat

4 luni ago
RE: Cum a fost ziua voastra?

Buna...si ziua mea a fost buna, pregatiri intense ptr Valentine's Day. Mult spor tuturor!

In forum Modele de videochat

4 luni ago
RE: Care site functioneaza pentru voi?

si eu tot pe cele 2 lucrez. ai putea sa incerci si xlove, flirt4free, bonga

In forum Site-uri de videochat

4 luni ago
RE: Sedinte foto pentru creatorele de continut adult

multumim ptr informatii, foarte bine de stiut.

In forum Anunturi videochat

4 luni ago
RE: Faceti bani in perioada asta?

Este foarte bine in aceasta perioada, in ultimii ani am incercat sa lucrez ba de Craciun, ba de revelion, ba de amandoua....si au fost incasari foarte bune. Sarbatori fericite!

In forum Bani videochat

6 luni ago
RE: Hei, fetelor 💕

sa vedem cum va fi acum de Craciun 😀

In forum Bani videochat

6 luni ago
RE: Retrospectiva anului 2025

A fost un an cu bune si rele, am decis sa ma focusez pe cele bune 🙂 . Intru in noul an cu optimism...sper ca va fi un an bun pentru noi toti. Sarbatori fericite!

In forum Modele de videochat

6 luni ago
RE: Model cu istoric oncologic...

Îmi pare rău că ai trecut prin asta și mă bucur că ești aici, puternică. Da, ai șanse ... mulți caută conexiune, nu perfecțiune. Poți refuza oricând ce nu te face să te simți confortabil; limitele tal...

In forum Modele de videochat

7 luni ago
RE: Durata carieri de model

Buna, si eu lucrez de multi ani si o sa continui cat o sa simt. Poate fi un job pe termen lung, depinde de fiecare cum se regaseste in acest domeniu.

In forum Anunturi videochat

7 luni ago
RE: Dezvăluirea meseriei de model într-o relație nouă

Da, e mai bn sa cunosti o persoana inainte sa o lasi sa intre prea mult in viata ta, sa fii sigura ca merita. pupici

In forum Anunturi videochat

7 luni ago
RE: Cum să fii sexy și safe online

Multumim ptr sfaturi, sunt foarte utile!

In forum Site-uri de videochat

7 luni ago
Page 2 / 20