Forum Replies Created
|
RE: Care a fost cea mai bună investiție pentru setup-ul vostru? Sincer, dacă ar fi să aleg un singur lucru care mi-a îmbunătățit cel mai mult activitatea, nu ar fi neapărat un echipament, ci echipa de suport care se ocupă de mine. 😊 Faptul că am mereu pe c... |
In forum Echipamente videochat |
18 ore ago |
|
Vacanta de vara Buna, fetelor! a venit vara si ma tot gandesc sa iau o scurta vacanta la mare. ce destinatii din Romania/Europa recomandati? |
In forum Modele de videochat |
7 zile ago |
|
RE: Machiaj Hello....si eu folosesc Maybelline dar si Mac, sunt foarte bune! |
In forum Videochat in studio |
o săptămână ago |
|
RE: Ce va da inapoi ? cel mai greu este cu ce gandesc oamenii din jur despre acest job, e foarte obositor sa auzi mereu aceleasi idei invechite. cu cei de pe site m-am obisnuit, ei isi incearca sa obtina cat mai multe ches... |
In forum Modele de videochat |
2 săptămâni ago |
|
RE: Munca de 1Mai Buna...si eu voi lucra de 1 Mai, mereu am lucrat. A fost destul de multa activitate pe site-uri |
In forum Modele de videochat |
2 săptămâni ago |
|
De Paște… lucrați sau luați pauză? Bună, fetelor 🤍 Se apropie Paștele și sunt curioasă cum vedeți voi perioada asta… Vă luați liber să stați cu familia sau intrați online? Pentru că, sincer, am observat că uneori poate fi destu... |
In forum Modele de videochat |
2 săptămâni ago |
|
Voi cum reușiți să vă păstrați energia și vibe-ul zilnic? Bună, fetelor 🤍 Am și eu o curiozitate și chiar aș avea nevoie de niște perspective diferite… Voi cum reușiți să vă mențineți energia și starea aia bună zilnic? Nu mă refer la zilele alea în c... |
In forum Modele de videochat |
3 luni ago |
|
RE: Cum vă fidelizați membrii? si eu sunt de aceeasi parere. un prg constant, conversatii mai deep, imi tin promisiunile daca stabilim ceva, ma mai ajuta si social media (contul meu de model) sa tinem legatura si extra. |
In forum Modele de videochat |
3 luni ago |
|
RE: Nu fac banii din chat Test |
In forum Anunturi videochat |
3 luni ago |
|
Voi cum v-ați schimbat viața de când ați început să lucrați în studio? Bună, fetelor 🤍 Sunt curioasă de experiențele voastre reale… eu simt că de când lucrez aici am devenit mai sigură pe mine, mai organizată și parcă am alt control asupra vieții mele. Nu zic că ... |
In forum Bani videochat |
3 luni ago |
|
RE: Nu fac banii din chat Buna, incearca sa asculti sfaturile studioului, ei stiu si vad din exterior concret ce se intampla. 3 luni e inca perioada de inceput, incearca sa variezi cat mai mult stilurile de dans, tinutele, dis... |
In forum Anunturi videochat |
4 luni ago |
|
RE: Intalniri Nu stiu nici eu. E foarte riscant, n-ai niciodata de unde sa stii cum e omul ala in realitate, orice se poate intampla. NU RECOMAND! |
In forum Modele de videochat |
4 luni ago |
|
RE: In ce investiti? Buna, eu imi doresc sa investesc intr-un mic business personal. Ma gandeam sa fac niste cursuri de mani/pedi cu gel/oja semipermanenta si sa deschid un mini salon. Spor! |
In forum Bani videochat |
4 luni ago |
|
RE: Cum gestionați cererile legate de fetish-uri mai neobișnuite? Cred că depinde mult de vibe-ul fiecăreia și de limitele personale. Eu, de obicei, încerc mai întâi să înțeleg ce caută userul și care e fantezia din spate ... uneori nu e neapărat despre fetish în si... |
In forum Despre videochat |
4 luni ago |
|
RE: Articol Studiouri din Bucuresti ce articol? eu as fi interesata |
In forum Stiri din videochat |
4 luni ago |