-
MallorieR posted a new topic "Zile libere" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Buna fetelor, voi ce zi libere aveti? As vrea sa mi le schimb, acum am luni si joi, dar parca mi-as luat sambata/duminica cu inca o zi la mijlocul saptamanii.
-
MallorieR posted a new topic "Incasari OnlyFans" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Buna fetelor care faceti Only, cam cat ati facut in prima luna? M-am apucat si eu recent si banii pe care i-am facut nu sunt neaparat cei la care ma asteptam…
-
MallorieR posted a new topic "Inspiratie dirtytalk" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Am ramas in pana de idei, in ultima vreme nu ma mai simt asa inspirata cand vine vorba de dirty talk. Imi puteti da cateva surse de inspiratie pls, in afara de literotica?
-
MallorieR posted a new topic "Cum va descurcati cu sclavii?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Mi se pare cel mai dubios fetish – voi cum interactionati cu ei si care e dinamica?
-
MallorieR posted a new topic "Chestii enervante la membrii" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Hello fetelor, haideti sa ne impartasim povestile cu cele mai enervante lucruri pe care le-au facut membrii :))
-
MallorieR posted a new topic "Probleme cu splitterul" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Hello, in ultima vreme am inceput sa folosesc splitterul ca sa fac multistreaming dar imi face mare buffering. E normal sa am lag uneori de la el sau imi trebuie un upgrade la PC?
-
MallorieR posted a new topic "Membru care acapareaza chatul" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Buna fetelor, ma confrunt si eu cu o problema :))) Recent am un membru nou care e destul de generos in tipsuri, dar ii sperie pe ceilalti care intra in camera mea. Ori bombardeaza chatul cu mesaje de nu mai… Read more»
-
MallorieR posted a new topic "Cum ati spus familiei ca faceti chat?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Sunt foarte curioasa in legatura cu asta. Hai sa dam drumul unui thread de povesti :))
-
MallorieR posted a new topic "Parere show-uri off site" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Hello guys, am intalnit in ultima vreme multi useri care tot incearca sa ma convinga sa le fac show-uri pe Skype sau oriunde in alta parte, dar nu pe site. Ce parere aveti despre asta?