-
MallorieR replied to the topic "Membru ciudat" – Acum o săptămână, 3 zile
Lol, e prima oara cand aud de asa ceva :))) Ce aiurea, trb sa stai cu ochii bine pe nume. Dar nu poti sa iti dai seama de la masca daca lucrezi pe LJ?
-
MallorieR replied to the topic "Gata cu Superbowl ul" – Acum o săptămână, 3 zile
Doamne ajuta, sa vina zilele mai insorite :)))
-
MallorieR replied to the topic "Trafic Superbowl" – Acum o săptămână, 3 zile
Cred ca doar Superbowl a fost de vina sincer :))) Hoping for better days ahead 😀
-
MallorieR replied to the topic "Goodie basket. Pareri?" – Acum o săptămână, 3 zile
Da, si mie mi se pare destul de useless. Le-am spus membrilor sa nu se deranjeze pentru ca nu au cine stie ce in shop :))
-
MallorieR replied to the topic "Sa mi iau iphone 13?" – Acum o săptămână, 3 zile
Si eu am tot iphone 13 si se merita. Face niste poze bomba, ca sa nu mai zic de modul cinematic de la video… bomba!
-
MallorieR replied to the topic "Lush 4" – Acum o săptămână, 3 zile
Nu stiam ca a aparut, lol :))))) More info?
-
MallorieR replied to the topic "Discount" – Acum o săptămână, 3 zile
Pai depinde… daca e membru loial si ma ia in privat cateva ore, dau si 30%.
-
MallorieR replied to the topic "Cum a fost ianuarie pentru voi" – Acum o săptămână, 3 zile
Naspa, dar februarie parca e si mai si…
-
MallorieR replied to the topic "Idei cosplay" – Acum o săptămână, 3 zile
Eu ma gandesc la personaje din lumea gaming-ului, pentru ca Twitch-ul si streamurile de gaming sunt pe val.
-
MallorieR replied to the topic "Only fans" – Acum o săptămână, 3 zile
Toata lumea face OF acum sincer, asa ca nu te astepta sa ai incasarile pe care le vezi in mass-media – tipele alea fac Only de la inceputurile inceputurilor, asa ca au o baza stabila de membrii. O sa incasezi… Read more»
-
MallorieR replied to the topic "Only fans" – Acum o săptămână, 3 zile
Eu folosesc Twitterul foarte mult pentru ca ei sunt ceva mai permisivi cu nuditatea si continutul explicit. Postez aproape zilnic acolo content, imi pun link-ul la comentarii, etc. Si Instagramul e bun, dar mai mult mizez pe Twitter sincer.
-
MallorieR replied to the topic "Landing LJ" – Acum o săptămână, 3 zile
Hei, te ajuta, pentru ca daca ii atragi atentie membrului si da click pe el, ajunge in chatroom-ul tau :)) Eu cred ca te ajuta acolo, macar putin, la trafic.
-
MallorieR replied to the topic "Mirrorless sau DSLR?" – Acum o săptămână, 3 zile
Mirrorless FTW! :d
-
MallorieR replied to the topic "Ce faceti ca sa ajungeti mai sus in pagina?" – Acum o săptămână, 3 zile
Si eu lucrez tot pe LJ si te ajuta mult story-urile si sa bagi un VIP!
-
MallorieR replied to the topic "Extensii" – Acum o săptămână, 3 zile
De aia am si renuntat la ele… eu zic ca e o bataie de cap in plus, de care chiar n-ai nevoie…
-
MallorieR replied to the topic "Membru insistent in mesaje" – Acum o săptămână, 3 zile
Nu trebuie sa te simti indatorata pentru ca ti-a intrat o singura data in privat :))) Multi membrii au tenta asta manipulatoare prin care te fac sa te simti vinovata ca nu faci ceva care, pana la urma, nu esti… Read more»
-
MallorieR replied to the topic "Mai putin make up" – Acum o săptămână, 3 zile
Du-te la niste tratamente de curatare, sigur o sa te ajute. Si iti recomand si o rutina a tenului, cleanser, toner, masti, sermuri, etc. Sper sa te ajute 😀
-
MallorieR replied to the topic "Dezavantajele meseriei" – Acum o săptămână, 3 zile
Mi se pare ca daca cade vreodata treaba cu chat-ul, e foarte greu sa te angajezi undeva. Cum justifici pe CV anii in care ai stat pe camera?
-
MallorieR replied to the topic "EFT transfer direct in contul ING pe o perioada lunga" – Acum o săptămână, 3 zile
Hello, din cate stiu toate bancile au inceput sa fac chestii de genul cu modelele de videochat. Bine ca nu esti la BT, unde au blocat si conturi :)))) Normal ca poate sa anunte ANAF-ul, dar la cat ai incasat… Read more»
-
MallorieR replied to the topic "Acid hialuronic" – Acum o săptămână, 3 zile
Depinde de unde esti. Daca esti din bucuresti, du-te la Ultraestetic sau daca nu iti place portofoliul lor, du-te oriunde altundeva inafara de Swiss Clinic. Au avut doua prietene niste experiente acolo de au trebuit sa se duca ASAP sa-si… Read more»
- Încarcă mai multe