Forum Replies Created

RE: Ce mancati in timpul programului?

eu mai mult rontai cate ceva in timpul show-urilor. la mine cola si chipsurile sunt la putere!

In forum Modele de videochat

6 ani ago
RE: Vreau si eu o geanta faina!

eu de pe epantofi sau fashiondays imi cumpar. au o multime de modele!

In forum Modele de videochat

6 ani ago
RE: 5000 de lei in primele luni?

Multumesc chicas pt raspuns! :* O sa ma programez la un interviu. Sper sa imi placa!

In forum Despre videochat

6 ani ago
RE: Ce masina sa imi cumpar?

Multumesc, fetelor, pentru sfaturi. O sa caut masinile recomandate de voi si o iau o decizie. Sper sa fac o alegere buna!

In forum Bani videochat

6 ani ago
5000 de lei in primele luni?

Hey. Am citit ca Studio20 le ofera modelelor 5000 de lei in primele 3 luni. Stie cineva daca e adevarat?

In forum Despre videochat

6 ani ago
RE: serial despre videochat - stiati?

Am citit si eu azi stirea. sper sa fie misto serialul

In forum Stiri din videochat

6 ani ago
Ce masina sa imi cumpar?

Ola, chicas! Eu am tot strans bani si vreau sa-mi cumpar o masina, dar nu ma pricep deloc. As vrea una draguta, de fete, care sa nu consume mult si sa pot pleca cu ea si la drum lung. Astept sugestii....

In forum Bani videochat

6 ani ago