Forum Replies Created
|
RE: Ce mancati in timpul programului? eu mai mult rontai cate ceva in timpul show-urilor. la mine cola si chipsurile sunt la putere! |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: Vreau si eu o geanta faina! eu de pe epantofi sau fashiondays imi cumpar. au o multime de modele! |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: 5000 de lei in primele luni? Multumesc chicas pt raspuns! :* O sa ma programez la un interviu. Sper sa imi placa! |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |
|
RE: Ce masina sa imi cumpar? Multumesc, fetelor, pentru sfaturi. O sa caut masinile recomandate de voi si o iau o decizie. Sper sa fac o alegere buna! |
In forum Bani videochat |
6 ani ago |
|
5000 de lei in primele luni? Hey. Am citit ca Studio20 le ofera modelelor 5000 de lei in primele 3 luni. Stie cineva daca e adevarat? |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |
|
RE: serial despre videochat - stiati? Am citit si eu azi stirea. sper sa fie misto serialul |
In forum Stiri din videochat |
6 ani ago |
|
Ce masina sa imi cumpar? Ola, chicas! Eu am tot strans bani si vreau sa-mi cumpar o masina, dar nu ma pricep deloc. As vrea una draguta, de fete, care sa nu consume mult si sa pot pleca cu ea si la drum lung. Astept sugestii.... |
In forum Bani videochat |
6 ani ago |