Forum Replies Created
|
RE: Ore de trafic intens Eu noaptea am cel mai ok trafic. Am incercat si pe zi dar nu a mers, cel putin pentru mine.. |
In forum Trafic videochat |
6 ani ago |
|
RE: voi raspundeti la mesajele in privat sau nu? Eu le raspund de obicei, le trimit poze, si ei mereu vin sa ma viziteze. Am reusit sa am si niste relatii foarte misto de prietenie cu ei. Eu te sfatuiesc sa le raspunzi :* |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: Reusiti sa tineti de bani mai mult de o luna? Eu iti zic sincer ca am reusit sa imi strang majoritatea banutilor...dar este foarte greeuu, mi-am permis un moft de a merge la estetician pentru a-mi acoperi niste riduri 😛 |
In forum Bani videochat |
6 ani ago |
|
RE: tepe videochat Hey! Cel mai bine este sa te indrepti catre un studio, si inainte sa te duci la interviu sa faci putin research despre el pentru a fi sigura ca alegi ce ti se potriveste! Si fa-ti o lista de intrebari... |
In forum Tepe in videochat |
6 ani ago |
|
RE: Studio sau acasa? Pro/ contra Si eu tot din Studio recomand. Nu am facut niciodata de acasa, dar dupa ce am inceput aici, mi-am dat seama ca nici nu as fi putut. Vorba fetelor, ma simt mult mai motivata ca merg la munca si stiu ca... |
In forum Videochat in studio |
6 ani ago |
|
RE: Voi ce ati facut cu banii din videochat? Mie mi-ar placea sa investesc de exemplu intr-un apartament la munte pe care sa il pun la inchiriat astfel incat sa am mereu un venit, indiferent de situatie...mai putin in pandemii :)). La mare e mai... |
In forum Bani videochat |
6 ani ago |
|
RE: Membrii care nu intra in privat Va multumesc frumos fetelor pentru sfaturi! O sa pun in aplicare ce m-ati sfatuit. Sper sa functioneze :)). Va doresc o zi frumoasa si spor! |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |
|
RE: Informatii utile pentru incepatoare Mie mi-a placut foarte mult interviul acesta Chiar mi se pare ca ofera informatii importante despre industrie cat si faptul ca este un model cel care vorbeste, te face sa fii atent. Voua cum vi se pa... |
In forum Stiri din videochat |
6 ani ago |
|
Membrii care nu intra in privat Hello fetelor, voi cum procedati cu membrii care vin zilnic in freechat dar nu intra niciodata in privat sau nu vorbesc, dar vin efectiv zilnic. Ati patit asa ceva? Ce ma sfatuiti? |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |
|
RE: Cum v-a mers perioada asta? Si mie mi-a mers super bine perioada asta cu pandemia. Neasteptat de bine chiar! |
In forum Bani videochat |
6 ani ago |
|
RE: Cum a fost interviul? Interviul meu a fost super ok. Eu i-as spune mai mult o intalnire de cunoastere. Fata care mi-a luat interviul a fost super calda si m-a facut sa ma simt ca si cum o stiam de ceva timp. Oricum, cel ma... |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |