Forum Replies Created
|
Cum atrageti membri noi de pe twitter? Buna fetelor! Vreau sa imi imbunatatesc traficul care vine de pe twitter. Sfaturi?? 😀 |
In forum Despre videochat |
2 ani ago |
|
RE: Playlist Muzica Salutare! Eu ascult playlist cu the weeknd si ma ajuta sa intru intr-un vibe seducator :)) |
In forum Despre videochat |
2 ani ago |
|
RE: Planuri pentru luna Mai Buna! Vreau sa ma apuc mai bine de sala ca am cam sovait in ultimul timp si fundul ala bombat nu se face singur haha :)) tu ce planuri ai? |
In forum Despre videochat |
2 ani ago |
|
RE: Mediul de lucru in studio Buna Gabi! Depinde de studio, sunt sigura ca nu toate au o atmosfera placuta. Eu am avut ceva noroc sa gasesc in craiova la s20 niste persoane mai simpatice :)) dar trebuie sa vezi si cat de serioasa ... |
In forum Videochat in studio |
2 ani ago |
|
Videochat in Craiova? Salutare!! Am vazut ca S20 este cel mai mare studio din Craiova? A mai lucrat cineva la ei? Pareri? |
In forum Videochat in studio |
2 ani ago |
|
RE: Cum sa nu ma recunoasca cunoscutii!? Hei Sabrina, cred ca nu exista niciodata o metoda sigura sa nu te afle cineva. La un studio profi iti asigura ei cat mai multa anonimitate si iti pot da si sfaturi ca sa ramana secretul tau intact. To... |
In forum Despre videochat |
2 ani ago |
|
RE: studiouri de colt de bloc Buna! Am auzit si eu o colega care tocmai ce s-a angajat la S20 ca primul studio la care s-a dus sa dea interviu era intr-o casa amarata fara sigla, fara nimic. Nici nu a intrat in casa aia ca a luat-... |
In forum Tepe in videochat |
2 ani ago |
|
Discutii cu membrii Salutare! Eu deseori am discutii cu membrii pe teme mai controversate/incitante si am observat ca uneori ei se mai enerveaza la parerea mea, dar ma platesc si mai mult si vor sa petreaca chiar mai mul... |
In forum Despre videochat |
2 ani ago |
|
RE: LoL Buna! Din ce am vazut la mine a durat chiar si peste 2 saptamani sa mi se dea acceptul la unele postari :))) iar alte postari nu mi s-au acceptat cine stie de ce Probabil dureaza mult timp sa se uite ... |
In forum Videochat in studio |
2 ani ago |
|
RE: Cat dureaza o partida satisfacatoare? Buna! Eu consider ca o partida buna dureaza cam pe la o ora :))) haha |
In forum Despre videochat |
2 ani ago |
|
Membrii care sunt intr-o relatie? Buna fetelor! Am membrii care sunt in relatii nesanatoase sau nefericite si mereu incerc sa vorbesc cu ei sa ii ajut. De curand mi-au zis multi membrii ca ei sunt in rlatii in care sexul nu exista si ... |
In forum Despre videochat |
2 ani ago |
|
RE: Masturbarea sanatoasa? Hei! Buna idee, poate se mai leaga conversatii interesante 😀 Eu sincer din asta imi fac banutii cei mai multi |
In forum Despre videochat |
2 ani ago |
|
RE: Abordarea fanteziilor cu membrii Salutare! Chiar folositor articolul. Nu prea ma descurc asa pe fetishuri asa ca mersi mult! |
In forum Despre videochat |
2 ani ago |
|
RE: OnlyFans agenție? Buna! Aveti grija ca sunt multe egentii care rasar asa de nicaieri si cand ajungi la "interviu" vezi ca agentia este intr-o casa vai de ea. Mai bine apelati la studiouri/agentii cunoscute! |
In forum Stiri din videochat |
2 ani ago |
|
Castiguri de la studio vs castiguri de acasa? Buna! Sunt curioasa ce castiguri sunt de acasa vs la studio. Am o colega care lucreaza de acasa si nu are ajutor absolut deloc, iar in ultimul timp s-a cam plans de venituri. |
In forum Videochat de acasa |
2 ani ago |