Forum Replies Created

Cati bani face un model in prima luna?

Salut gagicilor! Am o prietena interesata care vrea sa stie cam cati bani se fac in prima luna, dar eu sunt deja de cativa ani in industrie asa ca nu sunt sigura ce sa ii raspund. Stie cineva?

In forum Bani videochat

2 ani ago
RE: Conexiuni personale cu membrii

Buna! Cel mai bine este sa eviti sa dai prea multe informatii personale despre tine si sa ii pui lui mai mult intrebari. Sugerez si sa nu accepti apeluri sau prea multe mesaje personale!

In forum Despre videochat

2 ani ago
RE: Refound

Buna! Tocmai ce mi s-a intamplat si am avut un car de nervi pe asta. Macar am facut screenshot cand vorbeam cu el despre suma aia

In forum Tepe in videochat

2 ani ago
Creativitate videochat?

Buna! Cum reusiti sa fiti mai creative ca sa aduceti trafic catre camera voastra? La mine stremingul de pe telefon nu merge wow.

In forum Trafic videochat

2 ani ago
Cel mai bun model de videochat din Romania?

Buna! 😀 sunt si eu curioasa... care este cel mai bun model de videochat din Romania?

In forum Modele de videochat

2 ani ago
Sfaturi trafic Stripchat

Hei! Ma poate ajuta cineva cu cateva sfaturi legate de traficul pe stripchat? Nu sunt multumita momentan cu traficul 🙁

In forum Site-uri de videochat

2 ani ago
RE: Cum sa te feresti de tepe in videochat?

Buna! Eu sunt de ceva timp in industrie si cred ca ajuta sa ai un studio sa te ajute. Sa ai mereu grija la membriii!! Am auzit fete care s-au intalnit cu ei si nu a fost o experienta buna 🙁

In forum Tepe in videochat

2 ani ago
Profit de acasa vs din studio

Buna! Am si eu o curiozitate 🙂 stiti cumva daca este mai profitabil acasa sau de la studio?

In forum Videochat de acasa

2 ani ago
RE: Viata sexuala dupa videochat

Hei Gabriela! Eu nu sunt intr-o relatie acum, dar de-a lungul timpului am avut relatii lucrand la chat si au fost ok cu munca mea. Cel mai important lucru este sa gasesti un partener care te intelege ...

In forum Despre videochat

2 ani ago
RE: Trafic luna mai

Buna Gabriela! Eu am vazut o mica scadere fata de luna trecuta, dar am discutat cu trainerita mea de la studio si am inceput sa lucram mai mult la pozitiile mele pe camera. 😀

In forum Trafic videochat

2 ani ago
RE: Ce platforma e mai buna?

Buna! Daca ai un nivel bun de engleza iti sugerez Flirt4Free 🙂 este putin mai premium

In forum Trafic videochat

2 ani ago
Cea mai buna luna ca profit?

Buna gagici! Care este cea mai buna luna a voastra de pana acum ca banuti? Sunt si eu curioasa 🙂

In forum Bani videochat

2 ani ago
RE: Intrebari personale de la membri

Buna Kiara! Eu am o personalitate fictiva pe care o folosesc pentru membri si ma ajuta sa evit raspunsuri mult prea personale, dar poti si sa spui ca eviti sa raspunzi la anumite intrebari si sa le ex...

In forum Despre videochat

2 ani ago
RE: Fac bani modelele noi?

Buna! Eu am colega noua la sudio si se descurca bine, momentan se cam invarte pe la 7000 de lei chiar daca este putin mai timida.

In forum Despre videochat

2 ani ago
Cum sa vorbesc despre cariera mea cand ies la o intalnire?

Salutare! Am inceput sa ies si eu mai des la intalniri si nu prea stiu cum sa vorbesc despre ce lucrez si la ce reactii sa ma astept de la barbati. Voi cum faceti? :))

In forum Despre videochat

2 ani ago
Page 6 / 19