-
xiom replied to the topic "Card lei sau dolari" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Cont sau card? fara cont nu ai card la nicio banca romaneasca . Depinde de multe. De exemplu jasmin plateste in EUR , nu in USD. Oricum transferurile in USD costa mai mult decat SEPA in EUR . Pt. detalii… Read more»