Salut gagicilor! Am o prietena interesata care vrea sa stie cam cati bani se fac in prima luna, dar eu sunt deja de cativa ani in industrie asa ca nu sunt sigura ce sa ii raspund. Stie cineva?
Buna!! Unde m-am angajat eu la S20 se incepe cu venituri de 7000 de lei, poate o intereseaza 🙂
Acuma la S20 e 10.000 lei din prima luna 🙈
Heii! Depinde de la model la model, insa poti lucra din start pe un salariu garantat de 10.000 lei, la S20 au. Ce pot sa-ti spun e ca e foarte posibil sa depasesti acel salariu garantat chiar si din prima luna!
Hey 😊 Eu lucrez la Studio20 și când am început am ales varianta cu salariu garantat de 2000 € pe lună, ca să am siguranță din prima. Pentru mine a fost super ok, mai ales la început, până am prins ritmul și încredere. Contează mult programul și implicarea, dar e un start foarte bun.
Eu i-aș spune să nu plece de la ideea unei sume fixe, pentru că prima lună poate arăta complet diferit de la un model la altul. 😊 Contează platforma, numărul de ore, programul, cât de repede se adaptează și, dacă lucrează cu un studio, cât de bun este trainingul pe care îl primește.
Am văzut fete care au avut rezultate foarte bune chiar din prima lună și altele care au avut nevoie de câteva luni până să înceapă să câștige constant. Mai bine să privească prima perioadă ca pe una în care își construiește experiența și baza de membri, fără să intre cu așteptarea că „trebuie” să facă o anumită sumă. 😊