Ce faceti in zilele...
 
Notifications
Clear all

Ce faceti in zilele cu castiguri slabe?

3 Posts
2 Users
0 Reactions
2 Views
(@ginamence)
Posts: 296
Reputable Member
Topic starter
 
[#1738]

Fetelor, cand aveti o zi mai proasta in ce priveste castigurile, ce faceti sa ramaneti motivate si pozitive? Cum treceti peste acele momente fara sa va descurajati?


 
Posted : 25/10/2024 11:02 am
 Mara
(@gabriela96)
Posts: 441
Honorable Member
 

Hei! 🫶 Când am o zi mai proastă și câștigurile nu sunt cum mă aștept, încerc să-mi amintesc că fazele mai slabe fac parte din experiență și că totul e până la urmă despre perseverență. Îmi iau o pauză, poate o cafea bună sau mă uit la ceva funny pe YouTube să-mi schimb puțin vibe-ul. Mai vorbesc și cu alte fete din comunitate – e super să simt că nu sunt singură și să învăț din experiențele lor. Și, desigur, mă motivează să-mi setez mici obiective pe termen scurt, să fie ceva realizabil, pentru a mă simți mai bine în control. Știu că și când zilele mai slabe vin, lucrurile se echilibrează în timp. Keep going, fetelor! 😊


 
Posted : 30/10/2024 4:55 pm
(@ginamence)
Posts: 296
Reputable Member
Topic starter
 

Ma regasesc total in ce spui! Si eu incerc sa privesc zilele mai slabe ca parte din experienta...nu totul e roz mereu, dar important e sa nu ne lasam descurajate. Cand am o zi proasta, imi iau si eu o pauza, fie ma relaxez cu un film sau stau putin de vorba cu alte fete din comunitate. Conteaza mult sa stii ca nu esti singura in situatia asta 🤗
Imi place si ideea ta de a seta obiective mici! Asa, chiar daca ziua nu a fost perfecta, simt ca am realizat ceva si imi da incredere. Multumesc pentru sfaturi, chiar mi-au dat un boost de energie! 😊


 
Posted : 31/10/2024 11:04 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont