Cum reactionati la ...
 
Notifications
Clear all

Cum reactionati la comentariile negative? 🙄

2 Posts
2 Users
0 Reactions
2 Views
(@ginamence)
Posts: 296
Reputable Member
Topic starter
 
[#1735]

Hey! Cand primiti critici sau comentarii neplacute in chat, cum reusiti sa ramaneti calme si sa nu le luati personal? Aveti strategii care va ajuta sa nu va lasati afectate? 🙈


 
Posted : 22/10/2024 3:07 pm
 Mara
(@gabriela96)
Posts: 441
Honorable Member
 

Lucrez ca model de videochat la Studio20, iar când primesc comentarii negative în chat, aleg să nu le iau personal. Astfel de reacții spun mai multe despre cel care le scrie decât despre mine. Îmi păstrez calmul concentrându-mă pe membrii care mă respectă și apreciază, iar dacă e nevoie, ignor sau blochez. Comunitatea din studio mă susține, iar asta contează enorm. E important să ai încredere în tine și să nu pui la suflet lucrurile rele spuse de oameni care nu te cunosc cu adevărat — tu știi cine ești și cât valorezi.


 
Posted : 14/04/2025 5:17 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont