Deci m-au intrebat atatia membrii in ultimul timp daca vreau sa ne intalnim incat eu chiar cred ca sunt modele care fac asta si nu inteleg de ce:)))
Si eu patesc asta. nu-mi dau seama cum pot, eu n-as face-o vreodata :)))
Nu,nu,nu...toti incearca...dar ptr siguranta ta..un mare NU!
Nu stiu nici eu. E foarte riscant, n-ai niciodata de unde sa stii cum e omul ala in realitate, orice se poate intampla. NU RECOMAND!