Cum iti mentii moti...
 
Notifications
Clear all

Cum iti mentii motivatia in zilele fara chef?

4 Posts
4 Users
0 Reactions
5 Views
(@ginamence)
Posts: 294
Reputable Member
Topic starter
 
[#1792]

Toti avem zile cand nu avem chef sa ne logam sau cand ne simtim fara energie. Ce te ajuta sa te mobilizezi? Ai un ritual, un playlist, o rutina de ingrijire sau un gand care iti da un boost?


 
Posted : 11/04/2025 8:02 pm
(@Anonymous)
Posts: 0
 

eu am reguli simple.
1. sunt online chiar daca nu am chef. e ca si cum ma spal pe dintii.
2. fac un duș cald inainte si ma machiez sa ma simpt eu bine
3. imi spun oglindei - Nu trebuie să fii perfectă. Doar să fii prezentă
ma imbrac cu ce imi place si sunt atenta la chat.
atat.


 
Posted : 14/04/2025 5:17 pm
 Mara
(@gabriela96)
Posts: 439
Honorable Member
 

Hello! Și eu am zile în care nu am energie sau chef să mă loghez, dar mi-am creat un mic ritual care mă ajută. Îmi fac o cafea bună, dau drumul la playlistul meu motivațional și îmi pregătesc un look care mă face să mă simt încrezătoare. Asta mă reconectează cu motivul pentru care am ales videochatul: independență, evoluție și o versiune mai bună a mea, zi de zi. 👑


 
Posted : 24/04/2025 4:46 pm
(@evellineclair)
Posts: 241
Reputable Member
 

Buna! in zilele fara chef incerc sa fac niste lucruri care sa ma scoata din stare, o cafea, o plimbare scurta, un apel cu prietenele mele, o coafura/un machiaj nou


 
Posted : 27/08/2025 9:06 am
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont