Forum Replies Created
|
RE: Site Clar LiveJasmin! |
In forum Site-uri de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Nu vi se pare cam putin comisionul de 50%? E normal sa isi ia si studio ul comision. sa stii ca pe masura ce lucrezi o sa ti creasca partea. Cum zice Daria ai un nivel de la care pornesti si altele la care poti sa ajungi. |
In forum Videochat in studio |
5 ani ago |
|
Cum va mai decorati camera Buna fetelor De ceva timp ma tot gandesc cum sa imi mai decorez camera si ce sa mai cumpar pentru ea. Voi de unde va luati decoratiunile? Ati facut ceva special pt primavara? Ma gandeam sa iau niste f... |
In forum Videochat in studio |
5 ani ago |
|
Planuri pentru weekend Buna fetelor! Voi ce faceti diferit pentru weekenduri? Ma gandeam sa schimb un pic directia fata de restul saptamanii, dar nu stiu ce sa aduc nou si interesant ca sa mai cresc traficul in weekend. Ide... |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: trepied bun pareri Recomand orice de la Manfrotto. Sunt mai scumpe, dar sunt foarte bune si rezistente. |
In forum Echipamente videochat |
5 ani ago |
|
RE: Ce faceti cu Guests care se uita fara sa dea tips? Ori fac jocuri,cum spunea cineva mai sus, ori incerc sa ii bag in seama cat mai mult cu diverse. Vad ce merge. Uneori merge sa ii intrebi despre ei, alteori daca faci un playlist interesant o sa react... |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
RE: Online de pe telefon Buna! Încerc ca de pe telefon sa fac ceva ce. in mod normal nu fac pe camera. Eventual sa am si un unghi diferit din care sa ma vada. |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
Merita qrush? Hei! Ma tot gandesc sa ma bag pe qrush. Am vazut ca s-a tot intrebat pe aici. Merita? Se poate face flux constant de bani? E trafic? |
In forum Site-uri de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Modele mai "plinute" Buna! Sa stii ca am observat ca membrii de pe site-uri merg mai mult spre femeile mai plinute, mai voluptoase. Tine si de gusturi, dar eu cred ca sarm poti sa ai si slaba si pinuta. E mai mult o treab... |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
Job part time pe langa cel de model Hei fetelor! Ma gandeam sa imi mai iau un job part time dar nu stiu cum sa ma organizez ca sa iasa bine. SA-l fac doar in weekend sau in timpul saptamanii si sa stau mai mult online in weekened? |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: Bot pentru trafic Chaturbate Hei! N-am incercat, dar am auzit ca nu e de incredere deloc bot-ul ala. |
In forum Trafic videochat |
5 ani ago |
|
RE: Qrush Chiar mi se pare interesant. Eu nu m-am bagat inca, dar am o prietena care mi tot povesteste de el. A facut 2000 de dolari intr-o luna. |
In forum Site-uri de videochat |
5 ani ago |
|
RE: cont banat pe Livejasmin fara motiv Buna! Sunt curioasa daca ti-au raspuns la mail. Personal n-am patit, dar o alta fata de la studio da si a durat cred ca vreo luna pana l-au deschsi inapoi. Ei i-au spus ca a fost o greseala din partea... |
In forum Site-uri de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Bani in Februarie Hei. Eu stau mult pe social media.Mi-au venit multi membrii de acolo pt ca le placea ce postez si pentru ca vedeau ce fac si in timpul meu liber. De pe twitter mai ales vin multi. |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
RE: Voi ati luat vreodata teapa de la membri? Eu nu am luat tepe pana acum, dar asa cum zic si fetele ma sus niciodata sa nu faci show-uri pe alte platforme fara sa ceri banii inainte ca e foarte usor sa te pacaleasca altfel. Ca vai iti da banii ... |
In forum Tepe in videochat |
5 ani ago |