Forum Replies Created
|
RE: Tura de noapte Eu cred ca trebuie sa mai ai randare. Eu m am mutat de pe noapte pe zi si a durat cam o luna si aproape doua ca sa ma obisnuiesc si eu si sa se stabilizeze traficul. |
In forum Anunturi videochat |
5 ani ago |
|
RE: Incasarile mele au scazut brusc Cred ca ar trebu sa incerci totusi la studio. Ei te pot ajuta sa aduci trafic prin diferite metode. |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
RE: Ore de trafic intens in ultimul timp am observat ca dimineata super devreme merge foarte bine |
In forum Trafic videochat |
5 ani ago |
|
RE: Vanzare de content Si eu mi am facut cont pe qrush si mi se pare foarte misto. Eu m am concentrat mult pe subscriberi. Multi vor clipuri personalizate si mereu fac pt fiecare cate ceva. |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
RE: Interviu Hei! Eu cand am aplicat am primit raspuns in 2 zile. Cred ca depinde si de studio. Eu la Studio20 n-am avut probleme au fost foarte prompti. |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: Creme hidratante si serumuri Eu recomand de la Paula's Choice si Khiel's. |
In forum Echipamente videochat |
5 ani ago |
|
RE: Ce masina sa imi cumpar? VW Golf consuma putin si sunt micute si bune de strecurat prin oras. |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
RE: Tattoo Hei si eu voiam sa recomand tot Old Bastards. Lucreaza foarte bine si curat. |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
RE: Ce procent primesc eu? buna. chiar asa e sa stii. depinde si de studio e drept. la Studio20 spre ex e 80%. |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
Vreau sa mi schimb telefonul Buna fetelor! De ceva timp ma bate gandul sa imi schimb telefonul, dar nu stiu ce model sa aleg. Am un buget de maxim 3000 de lei. As vrea ceva cu camera buna pt ca vreau sa intru online si de pe el. ... |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Outfituri pentru studio Hei! Eu zic ca merita. da e cam aiurea ca. nu le poti purta oriunde, dar iti scoti banii pe ele inzecit. |
In forum Echipamente videochat |
5 ani ago |
|
RE: Noi restrictii Da, clar si eu cred asta. Masurile astea nu au sens. |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Ati reusit sa economisiti daaa eu deja mi am luat un apartament. nu a fost usor sincer si am renuntat la multe altele, dar a meritat. |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
Cum va pregatiti de Pastele catolic Buna fetelor! Weekendul asta care vine e Pastele la catolici si ma gandeam sa fac ceva special, dar nu prea am idei. Membrii mei sunt cam 80% catolici si ar fi dragut sa vada ca tin cont de sarbatoare... |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Voi ce vorbiti cu membrii vostri? Eu incerc sa ii cunosc inainte sa deschid subiecte prea complexe, dar ce ma ajuta e sa ma duc pe twitter, ca tot am cont acolo si postez, sa vad ce mai e trending pt ca e setat pe SUA. Si atunci sigur... |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |