Forum Replies Created
|
Chaturbate - pareri Buna fetelor! Ce experienta aveti cu chaturbate? merita? e trafic bun? veniturile cum sunt? |
In forum Site-uri de videochat |
5 ani ago |
|
Planuri dragobete Hei fetelor! Faceti ceva special pt dragobete? Tot pe ideea de valentines ma gandesc. Deocrati camera? Am nevoie de idei ce sa fac sa fie mai special. |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Mesaje Depinde mult ce suma ti-ai setat tu ca ai vrea sa castigi din mesaje. Eu sunt ok daca castig cat sa completez cu restul sumei pe care o fac. Mi se pare ca ce fac din mesaje vine asa ca un bonus. |
In forum Videochat de acasa |
5 ani ago |
|
RE: Ce tip de calculator imi trebuie? Hei! Da e mai mult decat suficient. O sa se si miste rapid pt ca ai SSD de aia ai si pretul mai mare la el. |
In forum Echipamente videochat |
5 ani ago |
|
RE: Intreruperea activitatii si revenirea online! Hey! Sa stii ca mie mi-a fost cam greu sa ma rup. Dupa o luna parca se schimbasera asa multe. AM incercat sa vorbesc cat mai mult cu colegii de la support ca sa ma aduca la zi cu ce pierdusem. |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Fosta sotie a lui Kamara Nu vad nici o problema cu asta. Nu da nimanui in cap. Face bani si isi intretine copilul. |
In forum Stiri din videochat |
5 ani ago |
|
RE: 100 de ore online sau 80? Hey! Eu stau 100 de ore. E greu intradevar, dar castigurile parca-s altele si traficul la fel. Am incercat sa schimb pe 80 si mi s-a dus traficul de tot. |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: Curiozitate Hei! La mine a fost o combinatie de curiozitate si dorinta de a incerca ceva nou. Tot auzisem despre domeniul asta si aveam cateva cunostiinte care faceau deja. Initial mi-am spus ca incerc o luna, do... |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: Relaxare Hei! Eu mi am facut o obisnuinta din a ma duce la masaj macar de 2-3 ori pe saptamana. Ma ajuta sa ma relaxez mai ales pentru ca stau mult in picioare in camera. |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Nightprowl sau studio20? Hei! Personal iti recomand Studio20. Eu nu am probleme cu ei, colaboram foarte bine. Au si ei o gramada de bonusuri si beneficii, dar cel mai ok mi se pare ca-s super transparenti cu ce fac. |
In forum Videochat in studio |
5 ani ago |
|
RE: Cont Bancar Hei! Eu am la ING pt ca sunt foarte prompti cu platile si pentru ca daca am o problema o rezolva foarte repede. |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
RE: Pareri Flirt4Free? Hei! Mie mi se pare mult mai divers decat LJ si din cate am observat eu traficul e destul de consistent chestie care lipseste la LJ unde cand ai cand nu ai. |
In forum Site-uri de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Credeti ca ar merge sa atrag membri cu Instagram? Hello! Sigur ar merge. Trebuie doar sa aduni followeri si asta inseamna sa postezi mai des, cel putin la inceput, sa ai mereu multe story-uri si sa fii comunicativa cu ei. |
In forum Site-uri de videochat |
5 ani ago |
|
RE: detergent bun pentru pete de ulei - pls help Vad ca s-a mai zis aici deci Vanish ar fi cel mai bun pt asta. Eventual daca tot nu merge poti sa incerci si la o curatatorie. |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Flirt4Free Hei. Eu momentan nu am trecut pe flirt4free desi ma tenteaza foarte tare. Momentan cred ca pe LJ se castiga mai bine, dar as risca sa merg si cu flirt4free in paralel numai ca mi se pare mai complicat... |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |