Forum Replies Created
|
Cea mai buna camera Hello fetelor, sunt curioasa voi ce camera folositi? Eu am un logitech dar mi se pare ca imaginea mea este destul de pixelata si as vrea sa fac un upgrade. Astept cu nerabdare sugestiile voastre! |
In forum Echipamente videochat |
5 ani ago |
|
RE: Vanzare de content Buna, si eu folosesc aplicatia asta si mi se pare ca poti face bani fara sa faci nimic :)). Eu cel mai mult incasez din videourile requested care imi sunt cerute de urmaritori, le vand le preturi mai ... |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
Trafic Paste Buna fetelor, voi ce faceti de Paste? Ma gandeam sa stau online in weekendul acela, dar ma gandesc ca incasarile mari s-au facut la inceputul lunii, intrucat majoritatea membrilor sunt catolici. Voi c... |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: Idei de investitii Hello, la fel ca Anays si eu iti sugerez sa investesti in imobiliare, intrucat este un domeniu ce nu o sa se prabuseasca niciodata. Eu te sfatuiesc sa cumperi mai multe apartamente si garsoniere ca sa... |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Interviu Buna, depinde de studio. Incearca sa ii suni mai bine decat sa le scrii, functioneaza mai repede. Dar sunt de acord cu Sarah, cei de la Studio20 iti raspund intr-o zi, maxim 2. Stiu pentru ca lucrez c... |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: Noi restrictii Eu iti sugerez sa te bucuri de aceasta perioada, pentru ca in videochat se fac mai multi bani decat in pandemie si de plictiseala poti face ture extra ca sa faci bani in plus. Cu toate ca nu mai avem ... |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Vreau sa mi schimb telefonul Hello, eu iti sugerez sa iti cumperi un iPhone pentru ca mi se pare ca sunt mult mai rezistente ca Androidul din toate punctele de vedere. In bugetul tau sunt sigura ca iti iei un iPhone 11 simplu. Ar... |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
Ce procent primesc eu? Buna fetelor, am vazut mai multe reclame la studiori care spun ca poti sa iei si 80% din incasari, dar mi se pare foarte deplasat. Vreau sa aud niste experiente reale despre studiourile la care lucrat... |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: Outfituri pentru studio Hello, eu cred personal ca merita sa investesti in care porti, intrucat membrii se uita mereu la tine si la cum esti imbracata. O rochie din material cheap care nu este lucrata bine se vede la o posta... |
In forum Echipamente videochat |
5 ani ago |
|
RE: Cum va pregatiti de Pastele catolic Hello, si eu tot un costum sexy de iepuras mi-am luat si mi-am decorat camera cu chestii tipice de Paste. Ma gandesc sa dau si discount-uri sincer, o sa ma consult si cu trainerii de la mine de la stu... |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Voi ce vorbiti cu membrii vostri? Hello, eu in general incerc sa ii fac pe ei sa vorbeasca primii si sa imi povesteasca lucruri punandu-le intrebari, iar apoi incep si eu sa le vorbesc despre lucruri asemanatoare legate de mine, astfe... |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |