Forum Replies Created
|
RE: Videochat la 46 de ani Wow, nu ma asteptam la asta - inca un semn ca aceasta meserie poate sa fie practicata de oricine, oricand. |
In forum Stiri din videochat |
4 ani ago |
|
RE: Un sfat , va rog Hello Ania, si eu ca si fetele de mai sus iti sugerez sa te faci trainer. Cu toate ca se promoveaza destul de mult sectiunea non-adult, incasarile sunt cam praf... banii, din pacate sau din fericire, ... |
In forum Despre videochat |
4 ani ago |
|
RE: Site haine Hello, eu te sfatuiesc sa incerci ASOS pentru ca au o diversitate imensa de haine, costumatii, lenjerii, etc. In Romania iti sugerez sa te feresti de WildFashion, intrucat da, au preturi super low, da... |
In forum Anunturi videochat |
4 ani ago |
|
RE: Trafic scazut pe LJ Hello, cam asa e LJ-ul in ultima vreme, de ce nu te reorintezi spre alte site-uri? In curand cred ca o sa se duca de tot treaba cu Jasminul.. si e bine sa fii pregatita pe toate fronturile. |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Ce părere aveți despre studio best De IRIS nu am auzit, de Best asa si asa... la 20 ai incercat? |
In forum Despre videochat |
4 ani ago |
|
RE: LJ update Cred ca e timpul sa iti schimbi calculatorul... |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Sfaturi pentru incepatoare? Iti spun sincer, chat-ul fara nuditate nu produce bani. Ai dreptate, nuditatea e partiala sau totala, la modul ca unii membrii pot sa te tina in privat doar ca sa vorbeasca cu tine, iar altii sunt pe ... |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Outfituri online Eu ma schimb de 2 ori, 3 ori maxim :))) 6-7 deja mi se pare exagerat... |
In forum Despre videochat |
4 ani ago |
|
RE: Sfaturi pentru incepatoare? Hei Elly, poti sa ne spui aici cam ce sfaturi ai vrea si as putea sa te ajut 🙂 |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
Si-a deschis cineva PFA? Ma gandesc ca o idee buna ca sa imi mai decontez niste lucruri pentru munca. Vi se pare o idee buna? |
In forum Bani videochat |
4 ani ago |
|
RE: Content special pentru mesaje Si eu le diversific cat mai mult, pentru membrii apropiati fac chestii customised, la modul ca le zic numele si chestii de genul. Ma filmez singura cu ring light-ul... |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Taxe de platit Eu imi pun banii de taxe intr-un cont separat ca sa nu ma ating de ei si sa n-am probleme cand le platesc 😀 |
In forum Bani videochat |
4 ani ago |
|
Cu sau fara silicoane Ma bate gandul sa-mi pun implanturi, desi am sanii destul de ok ca si volum, nu sunt lasati, etc. Ce credeti, silicoanele prind mai bine la membrii? |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Plata prin PayPal Nu prea mai e safe, s-ar putea sa te blocheze direct 🙁 |
In forum Bani videochat |
4 ani ago |
|
RE: Social media accounts Idem, si la mine se ocupa cei de la studio :))) Am avut de la bun inceput, asa ca nu stiu cum e fara ca sa pot face o comparatie, dar sunt sigura ca face o diferenta. |
In forum Videochat in studio |
4 ani ago |