Forum Replies Created
|
Cum dau jos un video cu mine Cineva mi-a inregistrat show-ul si l-a pus pe un site de porn... cum pot sa fac sa il dau jos? Sunt destul de ingrijorata... |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Lush 4 Idem, si eu stiu ca 3-ul e ultimul aparut. |
In forum Echipamente videochat |
4 ani ago |
|
RE: Go pro pentru content Lol, nu cred ca e cea mai buna idee :))) Mai bine faci direct cu telefonul, mai ales daca ai iPhone aka calitate buna. |
In forum Echipamente videochat |
4 ani ago |
|
Show de 8 Martie? Buna fetelor, voi faceti ceva special de 8 martie pe camera? Stiu ca ma gandesc destul de departe, dar as vrea sa ma pregatesc din timp. E prima oara cand sunt online de ziua femeii, asa ca nu stiu ex... |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
Vanzare de content pe ManyVids E cineva de pe aici pe ManyVids? Am vazut ca au crescut mult ca platforma de vanzare de content... poti sa iti vinzi si chilotii pe acolo :)) |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: De unde va mai luati haine? Au rochii misto la Random Urban Shop, daca esti din Bucuresti 😀 |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: NFT uri Ma indoiesc ca o sa mearga in the long run. Mi se pare ca e o chestie trecatoare. |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Ce faceti pentru Valentines Day? Eu zic sa iti decorezi camera si sa faci cateva show-uri tematice pentru V day, ca e mare oportunitate de a mai salva luna tragica de ianuarie :)))) |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Lush sau Domi? Eu le am pe ambele, dar sincer mi se pare ca se fac mai multi bani cu lush :)) |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
Ianuarie - luna tragica A mai avut altcineva incasari tragice in ianuarie? :)) Am facut si eu bilantul si am ramas masca... |
In forum Bani videochat |
4 ani ago |
|
RE: Folositi tip menu? Nu cred ca ar da neaparat roade pe LJ, mai mult pe site-urile freemium care nu se bazeaza doar pe privat... tine-ne la curent totusi, ca si eu lucrez pe LJ si sunt curioasa daca functioneaza 😀 |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Membru disparut dintr-o data Membrii vin si pleaca. It is what it is :))). Nu sta sa te gandesti foarte mult la motive, pentru ca cel mai probabil nu au legatura cu tine. Incearca sa te focusezi pe a atrage altii noi. |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
Ce faceti ca sa ajungeti mai sus in pagina? Buna fetelor, am observat ca de ceva zile ma situez pe paginile 6-7 ale site-ului pe care lucrez... Inainte eram pe 3 sau 4... voi ce faceti ca sa va propulsati mai mult in pagina? |
In forum Trafic videochat |
4 ani ago |
|
Videochat de pe iPhone Vreau sa-mi iau vacanta o saptamana si plec din tara, dar as vrea sa intru de pe telefon macar 3-4 ore pe zi. Ce parere aveti? Incadrarea e destul de buna daca intru de pe telefon, cum o vad membrii? |
In forum Echipamente videochat |
4 ani ago |
|
RE: Zile slabe Din ce stiu eu, site-urile pe care lucrezi nu au cine stie ce trafic. Te-ai gandit sa iti schimbi macar una din platforme sa vezi cum merge? In general ianuarie merge super prost, la fel a fost si la ... |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |