Forum Replies Created
|
Concursuri videochat Buna fetelor, voi participati la concursurile organizate de platformele pe care lucrati luna asta? Am vazut ca si LJ si F4F fac contest-uri in Dec 😀 |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
Fetishuri videochat Buna fetelor, voi cum procedati cu fetishurile? Urasc cand un membru imi intra in privat si imi cere un fetish cu care eu nu sunt comoda.. ce pot sa fac sa nu se mai intample chestia asta? Lucrez pe L... |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Sa ma bag si pe stripchat? Hello, nu cred ca se pupa neaparat pentru ca SC e freemium, iar LJ e premium... sunt foarte diferite, deci sa le faci concomitent nu mi se pare cea mai buna alegere. Daca vrei sa stai pe SC, gaseste u... |
In forum Site-uri de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Loyalfans Buna, da, iti trebuie promovare si acolo. Poti sa o faci pe Instagram si Twitter pentru inceput! |
In forum Site-uri de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Ring light Eu l-am luat de pe Emag (gasesti o groaza de variante acolo) si sunt destul de multumita, ma ajuta mult la content 🙂 |
In forum Echipamente videochat |
5 ani ago |
|
RE: Ore tura In general stau 8 ore, dar au fost dati in care am stat si 12 daca traficul era bun :)) |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Sedinta foto craciun Cred ca e un refresh de care are nevoie profilul tau 🙂 |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
Videochat Bucuresti Din auzite sau proprie experienta, care vi se pare ca este cel mai bun studio de videochat din Bucuresti? |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: Inspiratie dirtytalk Si eu fac la fel ca si Caroline, mi se pare o idee buna 🙂 |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Concurs craciun pe LJ Da, dar mi se pare super grea faza cu mesajele... mai dor si eu si imi e imposibil sa raspund. N-am decat sa vorbesc cu membrii sa nu imi dea mesaje in intervalul orar in care dorm, dar parca imi e ai... |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Ma gandeam sa imi incep un cont de OnlyFans Hei, daca faci si chat in paralel o sa iti fie destul de greu sa faci si OF calumea... necesita mai mult efort si timp decat pare :))) Si da, mi se pare buna sa te axezi pe un fetish anume pentru ca t... |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Cum v-a mers in noiembrie? Destul de bine, au fluctuat :))) nimic special. Am sperante mari pentru noiembrie |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
Bani videochat Voi cat ati facut cel mai mult intr-o tura? |
In forum Site-uri de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Social Media Twitter FTW :)))))) merge cel mai bine acolo |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: sfaturi pentru cineva care nu stie daca sa se apucede videochat? Buna, eu de cand am inceput sunt la Studio20 si sunt destul de multumita de ei... e cel mai bine ca te-ai decis sa te duci la studio, pentru ca ei te invata cu ce se mananca domeniul calumea. Si da, e... |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |