Forum Replies Created
|
Cel mai bun site de videochat Care considerati ca e platforma de videochat care genereaza cei mai multi bani? |
In forum Site-uri de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Sa fac de acasa de sarbatori? Ai aparatura necesara? Daca e asa, se merita... daca nu, eu am ales sa lucrez pe zi de Revelion si pe noapte de Craciun ca si muncesc dar sa fiu si alaturi de cei dragi :)) O sa fiu obosita, mna, dar ... |
In forum Videochat de acasa |
5 ani ago |
|
Domi sau Lush? Voi pe care il preferati? Cu care faceti bani mai multi? |
In forum Echipamente videochat |
5 ani ago |
|
RE: Buna fetelor! E un motiv pentru care modelele prefera sa lucreze la studio :))... |
In forum Videochat de acasa |
5 ani ago |
|
RE: Am o întrebare In primul rand, sa stii ca programul fix te ajuta foarte mult la trafic si membrii. Si mie mi s-a parut super enervant la inceput asa ca am inceput sa am un program haotic si sa ma loghez cand am chef... |
In forum Videochat de acasa |
5 ani ago |
|
Black Friday Off topic, dar v-ati planificat niste cumparaturi pentru BF? 😀 |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
Cel mai bun lube Ce recomandari aveti la capitolul acesta? 😀 |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Idei room topic Make me moan hard and I will make you cum harder 😀 Cam basic, dar merge... |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Va pregatit de Craciun? De acord cu Mallorie, nici eu nu imi iau liber niciodata de Craciun... sau incerc pe 25 sa lucrez pe noapte, ca sa fiu cu familia pe timp de zi. Si da, o sa imi decorez camera si o sa imi iau cateva o... |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Cum va luati concediu O saptamana e cam mult, dar daca ramai in touch cu ei prin mesaje sau videocall nu vad ce ar merge rau 🙂 Ai nevoie si tu de concediu pana la urma... |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: trafic LJ Hello, pentru mine functioneaza foarte bine intervalul orar 10PM - 6AM, 7AM. Mi se pare ca peak-ul e pe undeva pe la 3 dimineata - dar cred ca variaza de la model la model. 😀 |
In forum Trafic videochat |
5 ani ago |
|
RE: Sa incerc chaturbate? Daca esti pe show si nu pe vorba, da... dar e destul de greu :)) |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: Zile libere Idem, si eu tot marti si joi. N-ai de ce sa iti iei liber in weekend cand traficul curge bomba atunci |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
Ce faceti cand aveti o zi slow? Da, da, stiu ca trebuie sa am rabdare si ca in unele zile traficul e ca un cimitir. Dar voi cum reusiti sa treceti peste frustrarea asta si sa fiti zambarete pe camera? |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: Cosplay online - pareri? Gandeste-te la ce tip de membrii atragi pentru ca nisa asta de cosplay e destul de restransa. Asta se poate termina ori la bal, ori la spital :)) |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |