Forum Replies Created
|
RE: Din nou la videochat Cu placere, si 6 ore e okay atata vreme cand intrii online in aceleasi zile si la aceleasi ore. Succes! Sper sa iti mearga okay 😀 |
In forum Anunturi videochat |
4 ani ago |
|
Trafic videochat prin social media Voi ce platforme mai folositi ca sa va promovati? Ma gandesc sa ma mut pe TikTok, dar imi e ca imi iau ban imediat :)) |
In forum Trafic videochat |
4 ani ago |
|
RE: Make-up artist studio Nu stiu daca e bataie pe locurile de make-up neaparat, dar poti sa incerci, e plina Romania de studiouri asa ca e aproape imposibil sa nu gasesti pe cineva care sa aiba nevoie. Succes! :* |
In forum Videochat in studio |
4 ani ago |
|
RE: Din nou la videochat Eu zic ca merita sa incerci, depinde si pe ce site vrei sa te apuci si etc… in ceea ce priveste shift-ul, eu iti recomand sa stai 7-8 ore/5 zile pe saptamana. O sa iti fie greu la inceput sa te adapte... |
In forum Anunturi videochat |
4 ani ago |
|
RE: Rich Girls studio Buna, din cate stiu eu la Rich nu li se ofera modelelor foarte mult ajutor in momentul in care sunt online... li se ofera training-ul si cam atat. Poate stiu eu gresit. In cazul in care am zis e adeva... |
In forum Videochat in studio |
4 ani ago |
|
RE: Make-up artist studio O idee foarte buna, eu am prietene care au facut cursul de make-up de la Ema Uta - cam piperat la pret in comparatie cu altele, dar chiar inveti foarte multe chestii de la ea 😀 |
In forum Videochat in studio |
4 ani ago |
|
Microfon nou videochat Ma gandeam sa investesc intr-un microfon foarte bun. Voi ce sugestii aveti? 😀 |
In forum Echipamente videochat |
4 ani ago |
|
Cele mai cautate categorii Hei fetelor... ma gandeam sa imi mai schimb categoriile ca sa am mai mult trafic. Aveti idee care sunt cele mai cautate? Mersi mult! |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Cum a fost de Revelion? Eu personal mai mult am facut de Craciun... :)) Si de Rev a fost ok, dar nu a fost asa bine cum ma asteptam. |
In forum Despre videochat |
4 ani ago |
|
RE: Cele mai intalnite fetishuri? Si eu cred ca tot JOI si good cop/bad cop :)) |
In forum Despre videochat |
4 ani ago |
|
Cadouri de Craciun de la membru Un membru vrea sa imi trimita cadou de Craciun, insa nu vreau sa ii dau adresa mea personala si nici a studioului... ce imi recomandati sa fac? |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Plictisita pe camera Lol, eu ma uit la compilatii amuzante pe YT ca sa ma binedispun :)) |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: Sa mi iau louboutin? Sunt mega incomozi, nu recomand, mai ales daca esti certata cu tocurile :)) |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Cum stati cu engleza? Si eu am facut la fel ca Sabrina, duolingo m-a ajutat destul de mult si am inceput sa ma uit la filme/seriale fara subtitrare sau sa le pun pe fundal cand fac alte chestii prin casa :))) Am si profa d... |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Recomandari magazine rochii Random Urban Shop - e online dar e si la Unirii. Iti recomand sa te duci in magazin pentru ca au mult mai multe rochii super dragute, pe genul Oh Polly and stuff |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |