Forum Replies Created
|
Cel mai amuzant lucru care vi s-a intamplat online Buna fetelor, care este cea mai hilara situatie la care ati fost supuse cand erati online? :))) Let the battle begin! |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Telefon cu camera buna De acord cu Gina, telefoanele Apple sunt cele mai bomba cand vine vorba de facut poze. In oct o sa apara Iph 13, sau poti sa iti iei modelul anterior - ce iti permite bugetul mai mult 😀 |
In forum Echipamente videochat |
5 ani ago |
|
RE: Halloween Mi se pare ca sedinta foto de Halloween e in fiecare an obligatorie - e o sansa ca membrii sa se ataseze si mai tare de tine, dar sa si "culegi" useri noi. Nu m-am gandit inca la ce costumatie o sa am... |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: Membrii faini dar saraci Parerea mea este daca poti, mentine un echilibru intre atentia pe care o dai membrilor neplatitiori si celor platitori. |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Va mai merge LJ? Hello Sabrina, si eu sunt pe LJ si ca sa fiu sincera, mai sunt si zile tragice ca astea :)) Ai incercat sa iti schimbi programul, privind atat orele cat si zilele sau sa dai mesaje la regulari cand te... |
In forum Trafic videochat |
5 ani ago |
|
Pe ce platforme va promovati OF? Hello fetelor, avand in vedere ca majoritatea platformelor de social media sunt PG 13, care sunt metodele prin care imi pot promova OF-ul? |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
Dispozitie proasta pe camera Buna fetelor, in ultima vreme nu prea mai am un mood bun, iar asta se vede atunci cand sunt online, si implicit in incasari... voi ce faceti cand treci printr-o pasa de genul asta? |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Recomandari aparat foto Daca esti incepatoare in arta fotografiei, iti recomand Canon EOS Rebel T7i FOR 😀 |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Incasari august Hello, stai linistita ca la toate ni se intampla momentan. Asa e in fiecare an, vara de obicei e slabuta pentru ca toata lumea e plecata in vacanta. Din toamna normal trebuie sa se intoarca lucrurile ... |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
RE: Incasari in weekend Hello, eu zic sa faci un test si sa vezi cum functioneaza weekend-ul pentru tine 🙂 |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
RE: Ce telefon sa imi iau Eu iti sugerez sa iti iei ultimul model de iPhone daca tot a aparut acum, adica 13. Sincer, mi se pare ca telefoanele de Apple sunt cele mai bune pentru poze. |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
Va uitati la alte modele cat timp sunteti online? Hello fetelor, voiam sa va intreb daca voi scrolluiti pagina cu modele online, in timp ce sunteti online :)). Eu o fac des ca sa imi dau seama de trafic si etc, dar uneori imi face increderea de sine ... |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
Prima casa Hello fetelor, vreau sa va intreb daca cu banii facuti din chat ati reusit sa va luati o casa - si daca da, in cat timp, in cati ani o sa o achitati cu totul, etc. Astept experientele voastre 🙂 |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Sa incerc only fans? E cu dus si cu intors, au zis ca o sa faca niste schimbari nu au decis dupa ce au primit mult backlash sa nu le mai faca. Personal nu am incredere ca o sa ramana stabili din punctul asta de vedere - d... |
In forum Site-uri de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Mesaje membrii Hello, clar trebuie personalizate. Mai trimit si standard, gen o poza sau un video, dar incerc sa le trimit foarte multe si personalizate. Daca au ceva vechime pe site mai mult ca sigur isi dau seama ... |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |