Forum Replies Created
|
RE: Limuzina Studio20?! Interesant, sunt curioasa si cat timp iti ofera acest transport. Banuiesc ca daca vreau seara sa plec in alta parte de la studio si nu acasa nu cred ca accepta sa ma plimbe :)) dar cine stie |
In forum Stiri din videochat |
6 ani ago |
|
RE: Chirie sau apartament? Apartament 100%, nu are rost sa ii imbogatesti pe altii. Nu mai astepta, ia un credit de la studio si cumpara-ti ceva ok, macar sa fii multumita. Nu te arunca pe sume mari, dar nici pe cele mai mici. ... |
In forum Bani videochat |
6 ani ago |
|
RE: Prietenii intre modele Sincer, eu nu prea cred in prietenii intre modele. Poate cel mult prietene de un pahar... |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |
|
RE: Machiaj Hello! Eu folosesc Nyx Matte si Melkior. Sunt ok ca pret, mai ales daca vrei sa ai cat mai multe, pt fiecare tinuta in parte. |
In forum Videochat in studio |
6 ani ago |
|
RE: Ce parere aveti despre oana lovin? Mie nu imi place deloc de ea, nu vreau sa fac politica, dar chiar e o nesimtita in toata puterea cuvantului. Nebuna rau :))) |
In forum Stiri din videochat |
6 ani ago |
|
Imi place de un trainer de la studio Hei, girls! Trebuie sa va spun ultimele noutati! First of all, m-am angajat si eu la un studio de videochat, dupa o lunga perioada in care am fost pe cont propriu, de acasa. Sunt multumita de primii b... |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |
|
Surprize membrilor fideli Hello! Am o curiozitate: voi le faceti surprize membrilor fideli? Ma gandeam sa le fac o dedicatie foto sau video sau ceva special, dar nu ma simt atat de creativa in dimineata asta. Voi ce sfat imi p... |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: Extensii de par sau peruci? Multumesc, fetelor! Eu voiam sa imi cumpar extensii de pe OskarShop sau Belher, dar sa vedem pana la urma. Sunt mai neindemanatica si nu stiu daca pot sa mi le pun singura, de asta as fi optat mai mul... |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: Solar Nu am incercat niciodata autobronzant, prefer solarul. Recomand Tantastic Studio, daca mergi de cateva ori nu ai ce sa patesti, ideea e sa nu mergi zilnic. |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: unde ne punem fatete dentare Eu am auzit ca Dent Estet ar fi profesionisti, dar te costa ceva, indiferent de ce cabinet alegi. Vezi si tu acum, decat sa iti pui la arabi din astia care te storc de bani si nu stii ce calitate ofer... |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: Outfit Eu imi comand de pe ZARA si Farfetch. M-am obisnuit cu astea. :* |
In forum Anunturi videochat |
6 ani ago |
|
Site cu costume de baie misto Fetelor, am o dilema foarte mare. Am tot cautat costume de baie intregi misto, care sa vina bine si sa fie din materiale de inalta calitate. Nimic din ce gasesc nu ma multumeste. Help me, please! Vrea... |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
Ce mancati in timpul programului? Girls, voi ce mancati in timpul programului acum, pe timp de vara? Am cativa membrii care imi tot zic sa mancam impreuna, dar eu tin dieta si nu vreau sa mananc exact ce mananca si ei. Nu stiu ce sa l... |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: serial despre videochat - stiati? M-ai facut si pe mine curioasa, o sa ma uit :)) |
In forum Stiri din videochat |
6 ani ago |
|
RE: Secrete seductie Va multumesc mult fetelor pentru raspunsuri! O sa tin cont de sfaturile voastre! Va pup si mult succes sa avem toate :* |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |