Forum Replies Created
|
RE: Ce v-a motivat să începeți cariera de model online? Buna 💕 La mine a pornit din dorinta de independenta, dar pe parcurs mi-am dat seama ca a fost mai mult decat bani. M-a ajutat sa am mai multa incredere in mine, sa comunic mai bine si sa imi c... |
In forum Despre videochat |
5 luni ago |
|
RE: Motivatie Buna din nou, draga 💕 Revin cu ceva mai concret, poate te ajuta practic, nu doar moral. Din ce spui, problema ta nu e lipsa de munca sau ambitie, ci ca tragi singura de tine intr-un context ca... |
In forum Videochat de acasa |
6 luni ago |
|
RE: Cum sa castigi bani pe Bongacams Buna, Georgiana 😊 Multumim pentru informatii, e util pentru fetele care sunt la inceput si cauta detalii clare despre platforme. BongaCam chiar poate fi o optiune super ok pentru cine vrea pla... |
In forum Site-uri de videochat |
6 luni ago |
|
RE: Abordarea fanteziilor cu membrii Acuma l-am citit si eu, foarteee misto 🤭😊 |
In forum Despre videochat |
6 luni ago |
|
RE: Cum ati petrecut Revelionul? Heyy 😄 La multi ani si tie! 🎉 Si la mine a fost un mix: putin cu familia, putin cu prietenii si putin chill. Fara nebunie mare, dar fix ce trebuia ca sa intru bine in noul an ✨ ... |
In forum Despre videochat |
6 luni ago |
|
RE: va dati datele reale? Niciodata!?!?! |
In forum Despre videochat |
6 luni ago |
|
RE: Viitorul videochatului Ce facem cand vine AI-ul? Oare o sa ne pierdem locul de munca? 😀 |
In forum Bani videochat |
6 luni ago |
|
RE: Cele mai bune site-uri de videochat pentru a atrage trafic internațional Si eu tot pe stripchat, recomand |
In forum Site-uri de videochat |
6 luni ago |
|
RE: Cum gestionați cererile legate de fetish-uri mai neobișnuite? Eu, de obicei, incerc sa inteleg fetish-ul respectiv si sa incerc sa fac ce vrea membrul. daca eu consider ca e prea mult, atunci refuz politicos 😀 |
In forum Despre videochat |
6 luni ago |
|
RE: Cum sunt câștigurile în luna decembrie? E o luna foarte buna! Recomand logarea macar intr-una dintre cele 2 sarbatori ( ori de Craciun, ori de revelion)...mereu a fost foarte bine. spor! |
In forum Bani videochat |
6 luni ago |
|
RE: Videochat Brasov Buna Luvi, eu stiu ca cel mai bun studio din Brasov e ACM Brasov. Am cautat pe Google si am gasit acmstudio.com si un numar de telefon +40 740 030 003 , poate te ajuta cu ceva 🩷 |
In forum Videochat in studio |
6 luni ago |
|
RE: Retrospectiva anului 2025 Anul asta a fost unul foarte bun, atat profestional, cat si personal. Speram ca si anul 2026 sa fie la fel de bun. Sarbatori fericite! |
In forum Modele de videochat |
6 luni ago |
|
RE: Cadouri de la membrii Da, de obicei ma sfatuiesc cu cei de la suport inainte sa primesc orice |
In forum Anunturi videochat |
6 luni ago |
|
RE: Bucharest Summit si eu am fost. a fost super, d abia astept la anul <3 |
In forum Anunturi videochat |
6 luni ago |
|
RE: De unde vine traficul vostru cel mai bun? În videochat traficul e foarte neregulat. De obicei vine mai bine din SUA și Canada pe seara lor, adică noaptea la noi, iar din Europa de Vest în a doua parte a zilei.Intervalele cele mai active tind ... |
In forum Trafic videochat |
6 luni ago |