Forum Replies Created
|
De unde vine traficul vostru cel mai bun? Hey! Sunt curioasă să aflu cum e la voi cu traficul în perioada asta. Eu simt că uneori am ore moarte, iar alteori intră boom de useri, dar nu-mi dau seama clar de unde vine traficul bun. Voi ați obse... |
In forum Trafic videochat |
10 luni ago |
|
hainute pentru live Hey, fetelor! ce faceti? de unde va comandati hainute ieftine de calitate, eu m-am plictisit sa iau de pe shein, iar temu nu mi se pare ca are produse prea bune. |
In forum Modele de videochat |
11 luni ago |
|
RE: Unde va duceti in vacanta vara asta? Hei! Dacă vrei ceva safe, frumos și cu vibe de vacanță fără stres, îți recomand Croația 💦 Eu am fost în Zadar și m-am îndrăgostit de atmosferă.. super chill, curat, mâncare delicioasă și oamen... |
In forum Despre videochat |
11 luni ago |
|
RE: Cât de mult vă ajută social media să atrageți membri noi? Și eu folosesc social media zilnic! Instagram e baza..acolo îmi construiesc imaginea, postez reelsuri, stories cu teasing și încerc să țin legătura cu oamenii. Twitter îl folosesc pentru postări mai p... |
In forum Despre videochat |
11 luni ago |
|
RE: Cum reacționați când un user vine cu un fetiș mai ciudat? Mi s-a întâmplat și mie de câteva ori, și da... unele fetișuri pot fi chiar mind twist 😅 Eu încerc mereu să păstrez calmul, zâmbesc, și dacă nu mă simt ok, redirecționez ușor spre alt subiect.... |
In forum Despre videochat |
11 luni ago |
|
RE: Cum atragi membri noi? Vă pup, fetelor! 💋 Mulțumesc mult pentru răspunsuri, chiar mi-a prins bine să citesc ce ați încercat voi. O să testez și eu cu storytelling și poate schimb puțin vibe-ul din cameră… deja mă si... |
In forum Despre videochat |
11 luni ago |
|
RE: Voi cum va resetati creierul dupa o conversatie naspa cu un membru? Am pățit și eu de câteva ori să ies din sesiune efectiv stoarsă... deși n-a fost ceva grav, parcă îți ia toată energia un vibe ciudat. Mă ajută mult să ies din cameră, să fac un duș fierbinte sau să s... |
In forum Despre videochat |
11 luni ago |
|
RE: Atitudine si energie in fata camerelor Hei! 😌 Inteleg perfect ce spui.. Si mie mi s-a intamplat sa intru in Live cu gandul in alta parte. Imi pun o muzica care ma relaxeaza, imi amintesc de ce fac asta si ce vreau sa obtin de la zi... |
In forum Despre videochat |
12 luni ago |
|
RE: Cum sa nu ma recunoasca cunoscutii!? Hey! Inteleg perfect teama ta 😟 Eu, ca sa fiu cat mai sigura, folosesc un nume fals, nu postez poze pe retelele personale si nu vorbesc niciodata despre orasul sau viata mea privata. E foarte ... |
In forum Despre videochat |
12 luni ago |
|
RE: Intrebari personale de la membri Hey! Mi se intampla si mie super des 😅 Ce fac eu: imi setez de la inceput ca vreau sa pastrez misterul si raspund tot timpul cu un vibe jucaus... Nu intru niciodata in detalii personale, dar n... |
In forum Despre videochat |
12 luni ago |
|
RE: Cum îl faci să revină pentru conversație, nu doar pentru show? Eu incerc sa fiu mereu atenta la vibeul lui. Daca pare obosit, stresat sau doar tacut, schimb tonul, ii pun intrebari simple si il fac sa simta ca ma intereseaza cu adevarat.. Uneori nu e despre cat d... |
In forum Despre videochat |
12 luni ago |
|
RE: Subiecte de abordat cu membrii in videochat Hey! Ce merge la mine cel mai bine e să pun întrebări care le activează imaginația 😏 Gen „Dacă ai fi invizibil pentru o oră, ce ai face?” sau „Spune-mi un secret pe care nu l-ai zis nimănui”. ... |
In forum Despre videochat |
12 luni ago |
|
RE: Sugestii crestere nivelul de engleza Cel mai important: nu te rușina să greșești! Membrii apreciază mai mult atitudinea și vibe-ul tău decât perfecțiunea în engleză 💕 |
In forum Despre videochat |
1 an ago |
|
RE: Sunt curioasa… voi cum va pastrati vibeul pozitiv in camera? Hey fetelor!😄Și eu am zile în care simt că n-am niciun chef, dar încerc să nu las starea aia să mă țină pe loc. De obicei, pun muzică cu beat rapid, mă machiez chiar și când nu simt nevoia și ... |
In forum Despre videochat |
1 an ago |
|
RE: Traficul de vara mai bun? Depinde foarte mult de platforma si de programul tau, dar in general vara poate fi mai slab traficul, mai ales in lunile de vacanta. Totusi, cu un vibe fresh si continut de sezon, poti atrage atentia ... |
In forum Despre videochat |
1 an ago |