-
MallorieR replied to the topic "Membru problema" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Nu cred ca site-ul poate sa faca mare lucru pentru ea… Doamne ajuta macar sa-l publice pe un site in care exista buton de report, ca sa il dea jos pentru copyright. Altceva nu stiu ce ar putea sa faca…
-
MallorieR replied to the topic "Zile slabe" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Se mai intampla ca traficul sa fie naspa in unele zile, e perfect normal. Nu poate mereu sa ploua cu membrii in camera. Dar daca persista situatia, scrie aici si poate te pot ajuta cu niste sfaturi :*
-
MallorieR replied to the topic "Jucarii 😛 Helpppp~~!!!!" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Buna! Da, sunt chiar necesare daca vrei sa faci bani :)) Multi membrii o sa iti intre in privat si o sa te intrebe de jucarii. Cel mai mult se cer dildo-urile si toyul interactiv de care vorbesti, adica lush…. Read more»
-
MallorieR replied to the topic "Cum le-ati spus iubitilor?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Eu stau ceva pana sa le spun :)) Adica abia dupa 6 luni, cam asa. Mi se pare useless sa fac asta daca nu simt ca pot sa construiesc ceva cu tipul repesctiv. Sa nu te grabesti, daca e tip… Read more»
-
MallorieR replied to the topic "trafic" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Nici eu nu am simtit nimic diferit sincer, dar na, in comparatie cu Decembrie se vede ca membrii au saracit dupa Craciun… sper ca luna viitoare o sa revina in forta :))))
-
MallorieR replied to the topic "Voi urmariti modele ca sa va inspirati?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Da, eu ma uit la top models de pe platformele pe care lucrez :)) Mi se par o sursa buna de inspiratie 😀
-
MallorieR replied to the topic "Cont chaturbate banat" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Nu, am cautat prin mai multe parti o rezolvare si aparent atunci cand te baneaza nu le mai pasa de tine pentru ca nu mai produci bani… sunt multe persoane in situatia mea care au apelat de N ori la… Read more»
-
MallorieR replied to the topic "M-am plictisit de camera mea" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Du-te la Pepco sau la IKEA pentru ca au niste decoratiuni super dragute si budget friendly. Eu de acolo mi-am luat majoritatea chestiilor pe care le am in camera. Also, m-am inspirat mult de pe Pinterest, sper sa iti fie… Read more»
-
MallorieR replied to the topic "Ce le spuneti familiei ca lucrati?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Marketing sau HR sunt niste variante bune si plauzibile :))
-
MallorieR replied to the topic "Ce obiective aveti pentru 2022?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Eu m-am apucat anul trecut sa imi construiesc casa de la 0 si anul asta as vrea sa o termin. Apoi cred ca o sa investesc intr-o afacere ceva, ca sa fiu asigurata pe viata :))))
-
MallorieR replied to the topic "Vreau sa fiu model!" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Hello, si eu tot cu Studio20 lucrez de 3 ani si sunt multumita de ei 😀
-
MallorieR replied to the topic "Cat ati facut cel mai mult intr-o zi? 2021" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Si eu am facut 6k in 10 ore 😀
-
MallorieR replied to the topic "Cum a inceput anul vostru?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Si mie mi-a mers bine astea 3 zile… sa speram ca perioada asta o sa dureze :))
-
MallorieR replied to the topic "Neata fetelor! Intrati online azi de ajun?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Eu intru si azi, si de Craciun :)))
-
MallorieR replied to the topic "Plan alimentatie" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Eu mananc intuitivit si fac sport :D. Probabil te simti fara energie ca nu mananci chestii bogate in vitamine
-
MallorieR replied to the topic "Incasari pe tot anul" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Pe undeva pe la 300k 😀
-
MallorieR replied to the topic "In ce sa investesc?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Si eu tot la imobiliare ma gandesc 😀
-
MallorieR replied to the topic "Voi pe unde va vindeti contentul?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Nu stiu daca mai merge OF-ul pentru ca toata lumea acum face… marketul e mai mult decat saturat.
-
MallorieR replied to the topic "Content" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Eu fac pe moment si incerc sa il personalizez cat de tare pot, in functie de membru 🙂 Daca trimit aceeasi chestie la toti o sa le miroasa a spam de la un km distanta :))
-
MallorieR replied to the topic "Sa fiu online de Revelion?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Hello, eu o sa lucrez de Revelion – este una din cele mai productive zile ale anului pentru mine :))
- Încarcă mai multe