Forum Replies Created
|
Zi de nastere online Hello fetelor, in curand o sa vina ziua mea si ma gandeam sa mi-o petrec online, cu membrii. Automat, vreau sa fac ceva birthday-themed care sa fie misto, aveti sugestii? |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
Mai merge non-nude? Buna fetelor, face una dintre voi chat non-nude? Mai merge? :))) |
In forum Despre videochat |
4 ani ago |
|
RE: Zile slabe Se mai intampla ca traficul sa fie naspa in unele zile, e perfect normal. Nu poate mereu sa ploua cu membrii in camera. Dar daca persista situatia, scrie aici si poate te pot ajuta cu niste sfaturi :* |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Jucarii 😛 Helpppp~~!!!! Buna! Da, sunt chiar necesare daca vrei sa faci bani :)) Multi membrii o sa iti intre in privat si o sa te intrebe de jucarii. Cel mai mult se cer dildo-urile si toyul interactiv de care vorbesti, adi... |
In forum Anunturi videochat |
4 ani ago |
|
RE: Cum le-ati spus iubitilor? Eu stau ceva pana sa le spun :)) Adica abia dupa 6 luni, cam asa. Mi se pare useless sa fac asta daca nu simt ca pot sa construiesc ceva cu tipul repesctiv. Sa nu te grabesti, daca e tip nou cum ai sp... |
In forum Despre videochat |
4 ani ago |
|
RE: trafic Nici eu nu am simtit nimic diferit sincer, dar na, in comparatie cu Decembrie se vede ca membrii au saracit dupa Craciun... sper ca luna viitoare o sa revina in forta :)))) |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
De cat timp faceti videochat? Buna fetelor, sunt curioasa voi de cata vreme faceti chat :)) Eu fac de 3 ani aproape. |
In forum Despre videochat |
4 ani ago |
|
Idei showuri Buna fetelor, mi s-a cam luat de ideile de showuri pe care le-am tot facut pana acum si cred ca atat eu cat si membrii avem nevoie de un refresh. Imi puteti da si mie niste idei? |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Voi urmariti modele ca sa va inspirati? Da, eu ma uit la top models de pe platformele pe care lucrez :)) Mi se par o sursa buna de inspiratie 😀 |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Cont chaturbate banat Nu, am cautat prin mai multe parti o rezolvare si aparent atunci cand te baneaza nu le mai pasa de tine pentru ca nu mai produci bani... sunt multe persoane in situatia mea care au apelat de N ori la ... |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
Cont chaturbate banat OOOOOK deci cei de la CB mi-au banat contul fara nici cea mai mica explicatie. In mail mi-au scris "we have reasons to believe that..." adica nimic concret. Supportul nu imi raspunde la mail-uri asa c... |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: M-am plictisit de camera mea Du-te la Pepco sau la IKEA pentru ca au niste decoratiuni super dragute si budget friendly. Eu de acolo mi-am luat majoritatea chestiilor pe care le am in camera. Also, m-am inspirat mult de pe Pinter... |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Ce le spuneti familiei ca lucrati? Marketing sau HR sunt niste variante bune si plauzibile :)) |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Ce obiective aveti pentru 2022? Eu m-am apucat anul trecut sa imi construiesc casa de la 0 si anul asta as vrea sa o termin. Apoi cred ca o sa investesc intr-o afacere ceva, ca sa fiu asigurata pe viata :)))) |
In forum Bani videochat |
4 ani ago |
|
RE: Vreau sa fiu model! Hello, si eu tot cu Studio20 lucrez de 3 ani si sunt multumita de ei 😀 |
In forum Anunturi videochat |
4 ani ago |