Forum Replies Created

De unde va mai luati haine?

Buna fetelor, voi de unde va luati rochii si chestii de genul? Nu ma refer la lenjerie aici, ci la lucruri de imbracat 😀

In forum Modele de videochat

4 ani ago
RE: Membru ciudat

Lol, e prima oara cand aud de asa ceva :))) Ce aiurea, trb sa stai cu ochii bine pe nume. Dar nu poti sa iti dai seama de la masca daca lucrezi pe LJ?

In forum Modele de videochat

4 ani ago
RE: Gata cu Superbowl ul

Doamne ajuta, sa vina zilele mai insorite :)))

In forum Despre videochat

4 ani ago
Membru bully

Hello fetelor. Ce faceti atunci cand un membru e super bully si se ia de voi aiurea? Ii dau ban, dar tot isi face conturi si intra la mine in camera :))) Ma dispera, nu mai stiu ce sa fac

In forum Modele de videochat

4 ani ago
RE: Trafic Superbowl

Cred ca doar Superbowl a fost de vina sincer :))) Hoping for better days ahead 😀

In forum Modele de videochat

4 ani ago
RE: Goodie basket. Pareri?

Da, si mie mi se pare destul de useless. Le-am spus membrilor sa nu se deranjeze pentru ca nu au cine stie ce in shop :))

In forum Modele de videochat

4 ani ago
Plata prin PayPal

Ce parere aveti de plata prin PayPal? E safe?

In forum Bani videochat

4 ani ago
RE: Sa mi iau iphone 13?

Si eu am tot iphone 13 si se merita. Face niste poze bomba, ca sa nu mai zic de modul cinematic de la video... bomba!

In forum Echipamente videochat

4 ani ago
RE: Lush 4

Nu stiam ca a aparut, lol :))))) More info?

In forum Echipamente videochat

4 ani ago
RE: Discount

Pai depinde... daca e membru loial si ma ia in privat cateva ore, dau si 30%.

In forum Despre videochat

4 ani ago
RE: Cum a fost ianuarie pentru voi

Naspa, dar februarie parca e si mai si...

In forum Trafic videochat

4 ani ago
Cum fac sa tin un membru cat mai mult in pvt

Buna fetelor, in ultima vreme am avut parte de private, dar extraordinar de scurte... voi cum ii faceti pe membrii sa stea mai mult?

In forum Modele de videochat

4 ani ago
Cel mai bine vandut content

Hello fetelor, care a fost cel mai piperat video/poza pe care l-ati vandut? Cu cat si ce faceati in el?

In forum Bani videochat

4 ani ago
RE: Idei cosplay

Eu ma gandesc la personaje din lumea gaming-ului, pentru ca Twitch-ul si streamurile de gaming sunt pe val.

In forum Modele de videochat

4 ani ago
RE: Only fans

Toata lumea face OF acum sincer, asa ca nu te astepta sa ai incasarile pe care le vezi in mass-media - tipele alea fac Only de la inceputurile inceputurilor, asa ca au o baza stabila de membrii. O sa ...

In forum Modele de videochat

4 ani ago
Page 1 / 6