Forum Replies Created
|
De unde va mai luati haine? Buna fetelor, voi de unde va luati rochii si chestii de genul? Nu ma refer la lenjerie aici, ci la lucruri de imbracat 😀 |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Membru ciudat Lol, e prima oara cand aud de asa ceva :))) Ce aiurea, trb sa stai cu ochii bine pe nume. Dar nu poti sa iti dai seama de la masca daca lucrezi pe LJ? |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Gata cu Superbowl ul Doamne ajuta, sa vina zilele mai insorite :))) |
In forum Despre videochat |
4 ani ago |
|
Membru bully Hello fetelor. Ce faceti atunci cand un membru e super bully si se ia de voi aiurea? Ii dau ban, dar tot isi face conturi si intra la mine in camera :))) Ma dispera, nu mai stiu ce sa fac |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Trafic Superbowl Cred ca doar Superbowl a fost de vina sincer :))) Hoping for better days ahead 😀 |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Goodie basket. Pareri? Da, si mie mi se pare destul de useless. Le-am spus membrilor sa nu se deranjeze pentru ca nu au cine stie ce in shop :)) |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
Plata prin PayPal Ce parere aveti de plata prin PayPal? E safe? |
In forum Bani videochat |
4 ani ago |
|
RE: Sa mi iau iphone 13? Si eu am tot iphone 13 si se merita. Face niste poze bomba, ca sa nu mai zic de modul cinematic de la video... bomba! |
In forum Echipamente videochat |
4 ani ago |
|
RE: Lush 4 Nu stiam ca a aparut, lol :))))) More info? |
In forum Echipamente videochat |
4 ani ago |
|
RE: Discount Pai depinde... daca e membru loial si ma ia in privat cateva ore, dau si 30%. |
In forum Despre videochat |
4 ani ago |
|
RE: Cum a fost ianuarie pentru voi Naspa, dar februarie parca e si mai si... |
In forum Trafic videochat |
4 ani ago |
|
Cum fac sa tin un membru cat mai mult in pvt Buna fetelor, in ultima vreme am avut parte de private, dar extraordinar de scurte... voi cum ii faceti pe membrii sa stea mai mult? |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
Cel mai bine vandut content Hello fetelor, care a fost cel mai piperat video/poza pe care l-ati vandut? Cu cat si ce faceati in el? |
In forum Bani videochat |
4 ani ago |
|
RE: Idei cosplay Eu ma gandesc la personaje din lumea gaming-ului, pentru ca Twitch-ul si streamurile de gaming sunt pe val. |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Only fans Toata lumea face OF acum sincer, asa ca nu te astepta sa ai incasarile pe care le vezi in mass-media - tipele alea fac Only de la inceputurile inceputurilor, asa ca au o baza stabila de membrii. O sa ... |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |