Forum Replies Created
|
Cat de important e bio-ul? Hei fetelor, eu am acelasi bio de vreo 2 ani si ma gandeam sa-l schimb cu ceva mai interesant decat "Hei, sunt X si imi place nu stiu ce". Voi ce parere aveti, credeti ca membrii chiar stau sa le cite... |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Landing LJ Hei, te ajuta, pentru ca daca ii atragi atentie membrului si da click pe el, ajunge in chatroom-ul tau :)) Eu cred ca te ajuta acolo, macar putin, la trafic. |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Only fans Eu folosesc Twitterul foarte mult pentru ca ei sunt ceva mai permisivi cu nuditatea si continutul explicit. Postez aproape zilnic acolo content, imi pun link-ul la comentarii, etc. Si Instagramul e bu... |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Ce faceti ca sa ajungeti mai sus in pagina? Si eu lucrez tot pe LJ si te ajuta mult story-urile si sa bagi un VIP! |
In forum Trafic videochat |
4 ani ago |
|
RE: Mirrorless sau DSLR? Mirrorless FTW! :d |
In forum Echipamente videochat |
4 ani ago |
|
Idei showuri Valentine's Day Hei fetelor, voi ce showuri aveti programate pentru luna indragostitilor? |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Membru insistent in mesaje Nu trebuie sa te simti indatorata pentru ca ti-a intrat o singura data in privat :))) Multi membrii au tenta asta manipulatoare prin care te fac sa te simti vinovata ca nu faci ceva care, pana la urma... |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Extensii De aia am si renuntat la ele... eu zic ca e o bataie de cap in plus, de care chiar n-ai nevoie... |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
Fuckmachine - o idee buna? A folosit cineva de aici? Am vazut ca e in voga, produce bani? Pe mine ma inspaimanta putin :)) Sunt singura? |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Mai putin make up Du-te la niste tratamente de curatare, sigur o sa te ajute. Si iti recomand si o rutina a tenului, cleanser, toner, masti, sermuri, etc. Sper sa te ajute 😀 |
In forum Despre videochat |
4 ani ago |
|
Durata privat Doar pe mine ma enerveaza cand un membru sta sub 5 minute in privat? Probabil pentru ca lucrez pe LJ :))) Anyway, voua care vi se pare ca este durata de privat ideala? |
In forum Despre videochat |
4 ani ago |
|
RE: Dezavantajele meseriei Mi se pare ca daca cade vreodata treaba cu chat-ul, e foarte greu sa te angajezi undeva. Cum justifici pe CV anii in care ai stat pe camera? |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: EFT transfer direct in contul ING pe o perioada lunga Hello, din cate stiu toate bancile au inceput sa fac chestii de genul cu modelele de videochat. Bine ca nu esti la BT, unde au blocat si conturi :)))) Normal ca poate sa anunte ANAF-ul, dar la cat ai ... |
In forum Bani videochat |
4 ani ago |
|
RE: Membru problema Nu cred ca site-ul poate sa faca mare lucru pentru ea... Doamne ajuta macar sa-l publice pe un site in care exista buton de report, ca sa il dea jos pentru copyright. Altceva nu stiu ce ar putea sa fa... |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Acid hialuronic Depinde de unde esti. Daca esti din bucuresti, du-te la Ultraestetic sau daca nu iti place portofoliul lor, du-te oriunde altundeva inafara de Swiss Clinic. Au avut doua prietene niste experiente acol... |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |