Forum Replies Created

Preturi pentru videouri

Buna fetelor, voi la ce preturi va vindeti videourile customatizate pentru membrii?

In forum Modele de videochat

4 ani ago
RE: Cum a inceput anul vostru?

Si mie mi-a mers bine astea 3 zile... sa speram ca perioada asta o sa dureze :))

In forum Modele de videochat

4 ani ago
RE: Cat ati facut cel mai mult intr-o zi? 2021

Si eu am facut 6k in 10 ore 😀

In forum Despre videochat

4 ani ago
Site-uri care accepta crypto

Hello fetelor, aveti idee ce platforme accepta crypto ca paying method?:D

In forum Site-uri de videochat

4 ani ago
RE: Neata fetelor! Intrati online azi de ajun?

Eu intru si azi, si de Craciun :)))

In forum Modele de videochat

4 ani ago
RE: Incasari pe tot anul

Pe undeva pe la 300k 😀

In forum Bani videochat

5 ani ago
RE: Plan alimentatie

Eu mananc intuitivit si fac sport :D. Probabil te simti fara energie ca nu mananci chestii bogate in vitamine

In forum Modele de videochat

5 ani ago
Trafic naspa in perioada asta

Doar mie mi se pare traficul nasol? In perioada asta trebuiau membrii sa roiasca pe site pentru ca sunt sarbatorile...

In forum Modele de videochat

5 ani ago
RE: Voi pe unde va vindeti contentul?

Nu stiu daca mai merge OF-ul pentru ca toata lumea acum face... marketul e mai mult decat saturat.

In forum Bani videochat

5 ani ago
RE: In ce sa investesc?

Si eu tot la imobiliare ma gandesc 😀

In forum Bani videochat

5 ani ago
Cum stati cu contestul de Craciun

Pentru cele care participati la contesturi de Craciun, cum va merge pana acum?

In forum Bani videochat

5 ani ago
RE: Content

Eu fac pe moment si incerc sa il personalizez cat de tare pot, in functie de membru 🙂 Daca trimit aceeasi chestie la toti o sa le miroasa a spam de la un km distanta :))

In forum Despre videochat

5 ani ago
RE: Sa fiu online de Revelion?

Hello, eu o sa lucrez de Revelion - este una din cele mai productive zile ale anului pentru mine :))

In forum Bani videochat

5 ani ago
RE: Concursuri videochat

Hello, si eu sunt pusa pe ala de la LJ, cel de la F4F mi se pare foarte greu de castigat, asa cum a mentionat si Sabrina.

In forum Despre videochat

5 ani ago
RE: Vreau sa vin si noaptea si ziua

Hei, ce membrii ai... daca atragi mai multi americani decat europeni, iti sugerez sa stai doar pe tura de noapte. Depinde foarte mult de tine 🙂

In forum Modele de videochat

5 ani ago
Page 4 / 6