Forum Replies Created
|
Probleme cu splitterul Hello, in ultima vreme am inceput sa folosesc splitterul ca sa fac multistreaming dar imi face mare buffering. E normal sa am lag uneori de la el sau imi trebuie un upgrade la PC? |
In forum Echipamente videochat |
5 ani ago |
|
RE: Banca cea mai buna Revolut 🙂 |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: Studio 20-informatii Hello, eu colaborez cu ei de 3 ani si nu am niciun motiv sa ma plang, imi merge super bine. Trainerii sunt super de treaba si te ajuta oricand, e un mediu de lucru foarte placut. Impresia generala est... |
In forum Tepe in videochat |
5 ani ago |
|
Membru care acapareaza chatul Buna fetelor, ma confrunt si eu cu o problema :))) Recent am un membru nou care e destul de generos in tipsuri, dar ii sperie pe ceilalti care intra in camera mea. Ori bombardeaza chatul cu mesaje de ... |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
RE: Zile libere Buna, eu am liber marti si miercuri. Niciodata nu am avut liber in weekend, mi se pare ca imi merge mai bine sambata si duminica fata de restul saptamanii 😀 |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
RE: Idei room topic Be the director of my wettest dreams 🙂 |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
Cum ati spus familiei ca faceti chat? Sunt foarte curioasa in legatura cu asta. Hai sa dam drumul unui thread de povesti :)) |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: trafic LJ Idem, si eu tot pe LJ sunt si imi merge mai bine noaptea. |
In forum Trafic videochat |
5 ani ago |
|
RE: Care e cel mai bun site pentru incepatoare? Streamate |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: Va pregatit de Craciun? Niciodata nu imi iau liber de Craciun pentru ca sunt niste zile foarte productive pe site. Si da, o sa iau cateva decoratiuni de Craciun pentru camera si niste costumatii de asemenea 😀 |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Jucarii Sper sa iti fie de folos 🙂 |
In forum Echipamente videochat |
5 ani ago |
|
RE: Cum decorati camera de halloween Ca in fiecare an de altfel, ma duc la Pepco sau Jumbo pentru ca au o groaza de chestii festive pentru Halloween, Craciun si Paste la niste preturi destul de low 🙂 Calitatea nu e cine stie ce, dar nu a... |
In forum Echipamente videochat |
5 ani ago |
|
Parere show-uri off site Hello guys, am intalnit in ultima vreme multi useri care tot incearca sa ma convinga sa le fac show-uri pe Skype sau oriunde in alta parte, dar nu pe site. Ce parere aveti despre asta? |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Cel mai bun site the freemium Si Chaturbateul e o idee buna... F4F iti da procent mic, de 32%. |
In forum Site-uri de videochat |
5 ani ago |