Forum Replies Created
|
RE: Fara contract? Fara contract clar nu se lucreaza |
In forum Tepe in videochat |
3 ani ago |
|
RE: Banci pentru incasari de 50 000 USD lunar pe SRL Recomand Revolut, este super ok |
In forum Bani videochat |
3 ani ago |
|
RE: Cum pot să atrag și să păstrez vizitatori în camera mea? Da, abordarea este buna Sara, eu vorbesc cu ei cam tot timpul, chaiar daca am liber. In timp ajugi sa ii anunti cand esti online instra si faci banii mult mai ușor |
In forum Modele de videochat |
3 ani ago |
|
RE: Videochat iasi Eu colaborez cu ACM Studio si sunt foarte mulțumită, recomand. Echipa este profi si ofera pe langa support cand esti online indrumare si sustinere mai tot timpul |
In forum Videochat in studio |
3 ani ago |
|
RE: Ce studio de videochat din Bucuresti ofera comision mare? WoW asta da comision o sa ma interesez de oferta asta suna super bine |
In forum Despre videochat |
3 ani ago |
|
RE: NOUTATI- Stripchat Bine de stiut ✌️ |
In forum Site-uri de videochat |
3 ani ago |
|
RE: Declarație venituri Eu am colaborare pe firma cu studioul pe CAEN de prestari servicii si e super ok cu taxele |
In forum Anunturi videochat |
3 ani ago |
|
RE: Ce studio de videochat din Bucuresti ofera comision mare? Eu nu cred legat de 99% maxim 60% se oferă comision. Cam așa este la majoritaea studiourilor |
In forum Despre videochat |
3 ani ago |
|
RE: Ce studio de videochat din Bucuresti ofera comision mare? Se ofera si mai mult ca castig garantat dar sunt si unele conditii ce trebuie respectate |
In forum Despre videochat |
3 ani ago |
|
RE: O noua platforma loyalfans.com ? voi ati incercat? Nu am auzit pe cineva sa foloseasca asa ceva, iti recomand sa cauti putin si sa vezi despre ce ar fi vorba inainte sa alegi o platforma pe care sa lucrezi |
In forum Stiri din videochat |
3 ani ago |
|
RE: Bani noiembrie Da, este o perioada prielnica si in continua crestere pana in februarie eu zic ca trebuie tras tare |
In forum Bani videochat |
3 ani ago |
|
RE: Adultwork Saluatre, traficul revine in forta pe mai toate siturile perioada asta asa ca trebuie sa ne focusam pe treaba. Se stie din ani precedenti ca luna februarie va fi slabă, perfect de plecat in concediu |
In forum Site-uri de videochat |
3 ani ago |
|
RE: Noile cote de reducere Eu nu sun de acord cu asemenea discounturi pentru ca strica piață. Voi ce credeti? |
In forum Anunturi videochat |
3 ani ago |
|
RE: Cum ati aflat de videochat? Buna, Eu am aflat de la o prietena mai veche care la propriu m-a tot batut la cap sa intu in domeniu. La inceput nu am vrut din mai multe motive dar dupa m-am hotarat sa ii dau o sansa. Multe din moti... |
In forum Despre videochat |
3 ani ago |
|
RE: Cum credeti ca va evolua chatul in luniile următoare? Eu sunt sigura ca isi va reveni treba in toti ani luniile de final de an au mers super |
In forum Bani videochat |
3 ani ago |