Forum Replies Created
|
RE: Ce parere aveti de sistemul cu camera mirorles folosite pentru streaming? Da, recomand F64 pentru consultanta si sa vezi exact ce iti dorești. Iar ca achizitie cauta pe internet si compara preturile pieselor componente |
In forum Echipamente videochat |
3 ani ago |
|
Inacasari Noiembrie prima perioada! Cum vi se pare fetelor luna asta? Eu am simtit o crestere considerabila a traficului, sa o tina tot așa! |
In forum Bani videochat |
3 ani ago |
|
RE: Vânzare chiloți purtați Da, cea mai buna opțiune intradevar sa afli pretul de la membrii. Idee e faină sa vinzi lenjerie ✌️ |
In forum Bani videochat |
3 ani ago |
|
RE: Black Friday Ura, ziua cea mare a venit e momentul sa cumparam 🤩 |
In forum Despre videochat |
3 ani ago |
|
RE: Ce studio de videochat din Bucuresti ofera comision mare? Comisionul la majoritatea studiourilor este de 50% dar cu cat cresti in vechime si experienta comisionul se modifica |
In forum Despre videochat |
3 ani ago |
|
RE: Cele mai bune zile de logare Nu pot spune ca este o regula generala cu liberele dar in cazul meu eu am miercuri si joi liber si merge destul de bine |
In forum Bani videochat |
3 ani ago |
|
Ce parere aveti de sistemul cu camera mirorles folosite pentru streaming? Buna, am vazut recent la o colega ce a cumparat o camera mirorles si tot sistemul, ca urmare are trafic destul de bun. Ma gandeam sa investesc si eu, ce parere aveți? |
In forum Echipamente videochat |
3 ani ago |
|
RE: Mai exista baieti care fac videochat? M-am interesat lgat de problema asta si intradevar in Romania prezenta este destul de redusă, in mare parte de acasă, dar in afara nisa este destul de exploatata. Deci succes! |
In forum Despre videochat |
3 ani ago |
|
RE: Cum generati trafic din TikTok? Ca sa generezi trafic recomand sa se urmareasca orele de postare si sa fie cat se poate de multa interactiune cu persoanele străine |
In forum Trafic videochat |
3 ani ago |
|
RE: Cel mai bun studio din Bucuresti ? Buna, Delaney. Eu iti recomand ACM Studio, eu lucrez la ei de peste 3 ani, echipa este faina si iti ofera foarte mult support pentru orice fel de problema. |
In forum Videochat in studio |
3 ani ago |
|
RE: Cam Splitter Da, pot să-ți ofer o soluție. Problema cu imaginea foarte blurată pe al doilea site ar putea fi legată de setările camerei sau ale software-ului OBS. Verifică și ajustează setările camerei pentru rezo... |
In forum Echipamente videochat |
3 ani ago |
|
RE: Voi folositi Reddit? Da, trebuie crescuta karma specifica pentru comentarii si respectiv postari dar totodata trebuie avut grija sa nu fie spam. Odata luat ban pe un cont vei lua pe toate conturile, gen ban pe IP |
In forum Bani videochat |
3 ani ago |
|
RE: Octombrie E intradevar o perioada destul de proasta dar isi va reveni sigur, sunt optimista. In fiecare an a fost la fel noiembrie si decembrie au fost cele mai bune luni din an |
In forum Bani videochat |
3 ani ago |
|
Cum credeti ca va evolua chatul in luniile următoare? Buna fetelor, sunt profund ingrijorata de evolutia chatului in ultimele luni, voi cum credeti ca va evolua, se vor intoarce membrii plătitori? Am tot mai multe colege si prietene ce s-au orientat spre... |
In forum Bani videochat |
3 ani ago |
|
RE: Cât faceți voi pe zi on average ? Recomand sa folosesti jucarii, o sa ai o crestere clara a incasarilor si sa faci showuri cat mai diverse. Poti sa te legi de tot felul de teme pentru showuri pentru a atrage audienta |
In forum Bani videochat |
3 ani ago |